444 24 98
  1. Hayvancılık
  2. Güvercin ve Kuş
  3. İstanbul
  4. Akkuş Üretim Çiftliği

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

Akkuş Üretim Çiftliği

Adres Adres Mahmut Şevket Paşa Köyü Mahmut Şevket Paşa Caddesi. No: 75 İstanbul 
Telefon 1 Telefon
Yetkili Yetkili Erhan Keman
Web Adresi Web Adresi
Mail Mail
Lokasyon Lokasyon İstanbul
Mahmut Şevket Paşa Köyü Mahmut Şevket Paşa Caddesi. No: 75 İstanbul 
Oylama Oylama /5 - Anahtar Kelime

  FİRMA HAKKINDA

                                        AKKUŞ ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

Hayvan severlerin , Hayvan haklarına özen gösterilen,sevgiyle ,ilgiyle, itinalı bakımı ve testleri yapılmış, sağlıklı, kaliteli evcil hayvanları güvenebilecekleri bir yerden alabilecekleri bir çiftlik olmak. Akkuş Üretim Çiftliğinin farklı ve özellikli bir çiftlik olması için çok ciddi emek verildi.
Çiftliğimizde üretilen tüm evcil hayvanlarımız türlerinin, ırklarının en kalitelisidir. Çiftliğimizde tüm evcil hayvanlarmız çok değerlidir, onların bakımı için Kaliteden asla ödün verilmez. Sevgili Evcil hayvanlarımız için kullandıgımız tüm malzemelerin , mamaların , ilaçların vs. en kalitelisi en iyisi kullanılmaktadır.

Bizde hastalıklı ya da kötü kuş olmaz. Türünün en iyisi en kalitelisi olan evcil hayvanların üretimini yapıyoruz. Kuşlarımızın çoğu yurtiççi ve uluslararası yarışmalarda derece almış özel kuşlardır.

Köpeklerimiz , kedilerimiz vb. türde evcil hayvanlarımızda, anne ve baba bilgileri kayıt altına alınmakta ve safkan olarak üretilmektedir.

ÇİFTLİĞİMİZ GEREKLİ TÜM YASAL BELGELERE SAHİPTİR.

İstanbul Beykoz'da doğanın ve oksijenin , yemyeşil bir cennetin tam ortasında 11.000 metrekare alana kurulu çiftliğimizde her türlü evcil hayvan üretimini, hayvan haklarına saygılı, veteriner kontrolünde hijyenik koşullarda, kaliteli ve güvenli bir şekilde yapıyor ve 7/24 uzman kadromuzla profesyonel hizmet veriyoruz .

Çiftligimiz kurulmadan 6-7 sene önce kurucuların aşırı derecede hayvan sevdikleri ve birçok evcile baktıkları için geçen bir süre var , hatta çiftliğe dönüşme nedeninin başlangıç noktası aşırı hayvan sevgileriydi.. ve en iddialı oldugumuz husus her evcilin kendi doğal ortamına uygun şekilde en lüks koşullarda, hayvan haklarına saygılı bir şekilde bakılması ve sevgiyle sağlıklı kendi doğal koşullarında üretilmesi...

TÜRKİYENİN EN BÜYÜK EVCİL HAYVAN ÜRETİM ÇİFTLİĞİ AKKUŞ ÜRETİM ÇİFTLİĞİNDE tüm evcillerimiz inanılmaz bir sevgiyle bakılır , büyütülür, bakımları veteriner kontrolünde titizlikle yapılır, sağlıkları (aşıları ve laboratuar testleri) , beslenmeleri bizim için son derece önemlidir.Sevgili minik dostlarımızı ve anne-babalarını , Türkiyenin en kaliteli ve pahalı mamalarıyla besliyoruz.

Biz anne sevgisi ve sütünü tam almaları amacıyla, sağlıklı, mutlu büyüsünler diye minik yavrularımızın annelerinin yanında çiftliğimizde serbestçe dolaşarak sağlıklı gelişmelerini sağlıyoruz, Küçük kafeslerde travma yaşatmıyoruz, sevgiyle büyütüyoruz.

Tüm evcillerimizin, Konforlarına özel önem veriyoruz, içinde doğalgaz kalorifer peteği ile ısındıgı , soguk havalarda üşümediği , zemininde halı olan , özel kulubelerinde barındırıyoruz, Değerli dostlarımızın kış mevsiminin kötü hava koşullarından etkilenmemeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Kaliteden ödün vermemek için hiç bir masraftan kaçınmıyoruz.

Sevgiyle Üretilen, özenle bakılan değerli yavrularımız, iki ayını tamamladıktan, sütten kesildikten , sağlık kontrolleri ve aşıları tamamlandıktan sonra , onlara en az bizim kadar sevgiyle bakacak yeni yuvalarına gönderilirler.

Yasal süre olan iki ayını doldurmayan hiç bir minik dostumuzu asla annelerinden ayırmıyoruz.

Yavrularımız safkan ırk garantili; laboratuar testleri yapılmış, ic dış parazit uygulamaları, kan , idrar, dışkı testlerinden gecmis 1.karma asıları yapılmış, karnelerine islenmiş olarak teslim edilir.

Temelinde sevgi olan bir üretim var , mecburi giderleri ( veteriner, laboratuar testleri, aşıları, mamaları, ısınma doğalgaz vs gibi) ve bakım (çalışanlarımız) masraflarından dolayı sevgi verebilecek ailelere en uygun koşullarda satışı var.

ÇİFTLİĞİMİZDEN ALACAĞINIZ MİNİK DOSTLARIMIZIN ANNE VE BABASINI GÖREREK İSTEDİĞİNİZ YAVRUYU SEÇEREK ALMA İMKANINIZ BULUNMAKTADIR.

Kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz ve Türkiye'nin her yerine gönderimimiz vardır.

Akkuş Üretim Çiftliği Haftanın 7 Günü AÇIKTIR...!

Türkiyenin en özel evcil hayvan yavrularına (kedi, köpek, kanarya, muhabbet, papağan, tavuk, horoz, ördek, bıldırcın, tavşan vb.) sahip olmak istiyorsanız 0507 252 56 03 numaralı telefondan arayabilir, dilerseniz çiftliğimizde
misafirimiz olarak, isterseniz http://www.akkusuretim.com/ dan çiftliğimizi ziyaret edebilir veya info@akkusuretim.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz...

*ÇİFTLİĞİMİZDE PANSİYON , EĞİTİM, VETERİNERLİK VE PET KUAFÖR HİZMETLERİDE VERİLMEKTEDİR

*ÇİFTLİĞİMİZDE UZMAN PERSONELİMİZ VE VETERİNERLERİMİZİNDE 7/24 DESTEĞİ İLE SİZ SEVGİLİ HAYVANSEVER DOSTLARIMIZIN HİZMETİNİZDEYİZ.


                                             HİZMETLERİMİZ

Kuşlarımız

Köpeklerimiz

Kedilerimiz

Kanatlılarımız

Eukanuba köpek mamaları

İams kedi mamaları

Petshop ürünleri


AKKUŞ ÜRETİM ÇİFTLİĞİ  İLETİŞİM BİLGİLERİ

0.507.252 56 03

MAHMUTŞEVKETPAŞA KÖYÜ,
MAHMUTŞEVKETPAŞA CAD.NO:75
BEYKOZ/İSTANBUL

WWW.akkusuretim.com

WWW.elitpetshop.net

 

  FİRMA GÖRSELLERİ

  FİRMA ETİKETLERİ

İstanbul Şişli De Yavru Kedi Satışı
İstanbulda Köpek Çiftliği
İstanbulda Yavru Kedi Çiftligi
Rottweller Satışı Yapanlar Beykoz
İstanbulda Akkuş Üretim Çiftliği
İstanbulda Evcil Hayvan Üretim Çiftliği
İstanbulda Köpek Bakım Tesisi
İstanbulda Köpek Oteli
Beykozda Pet Shop
Beykozda İran Kedisi Üretim Çiftliği
İran Kedisi Satanlar
Akkuş Üretim Çiftliği Telefon
Akkuş Üretim Çiftliği Adresi
Bebek Jako
Yavru Köpek İstanbulda
Yavru Kedi İstanbulda
İstanbulda Yavru Köpek Satışı
İstanbulda Köpek Satışı
İstanbulda Yavru Kedi Satışı
Türkiyede Golden Cinsi Köpek Satışı
Türkiyede Alman Kurdu Cinsi
Rottweller Satışı
İstanbulda Jackrusseller Üretim Çiftliği
Labrador Üretimi Beykoz
İstanbulda Evcil Hayvan Çiftliği
Beykozda Kaliteli Petshop
İstanbulda Papağan Satışı
İstanbulda Muhabbat Kuşu Yetiştirenler Toptan Evcil Hayvan Satışı İstanbul
Şivava
İran
Chinchilla
Amazon
Cennet
Sultan
Jako
Üretim Çiftliği İstanbul
İstanbul Köpek Satışı
İstanbul Yavru Köpek
Parakende Evcil Hayvan Şatışı Türkiye
Türkiyede Yasal Evcil Hayvan Datanlar
Husky
Beagle

Devamını Göster