Altundağ İnşaat

Adres :
Telefon :
Yetkili Kişi :
E-Posta Adresi :
Bölge :

FİRMA HAKKINDA


ALTUNDAĞ İNŞAAT  teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte  ve uygulamaktadır. İlimizde ve ülkemizde sizlere daha İyi hizmet ve bilgi vermek İçin WEB sayfamız yenilen­miştir. Yeni WEB sayfamızda BOLU ALTUNDAĞ İNŞAAT LTD. ŞTİ. en son gelişmeleri yakından takip edip, daha fazla bilgi ve erişim olanağına sahip olacaksınız.

2011 yılında inşaat sektöründe faaliyetine başlayan BOLU ALTUNDAĞ İNŞAAT LTD. ŞTİ. geçen bu zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber, inşaat sektörünün Güvenilir ve Saygın firmalarından biri olarak ilimizde yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyeti ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Sektördeki faaliyetlerine bina inşaatları ile sürdüren firmamız, ilerleyen zaman içerisinde çoğunluğunu büyük yatırımların oluşturduğu ve hayata geçtikçe ülkemize hem ekonomik kazanç sağlayan hem de büyük oranlarda istihdam yaratan projeleri gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

BOLU ALTUNDAĞ İNŞAAT LTD. ŞTİ yarattığı istihdamın haricinde ödediği vergiler ile de ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır. İş hacmini artan oranlarda geliştirmeyi devam ettiren firmamız bugün; konut inşaatlarındaki projelerini gerçekleştirebilme başarısını göstermiştir
.

FOTOĞRAFLAR

KONUM

Haritadaki konum ilgili mekanın tam yerini göstermiyor olabilir. Lütfen ilgili mekana gitmeden önce telefon ile bilgi alınız.
Haritayı daha büyük görmek için tıklayın

ANAHTAR KELİMELER

BOLU YAPI İNŞAAT FİRMALARI BOLU İNŞAAT YAPSAT HİZMET Bolu İNŞAAT TAAHHÜT İŞLERİ BOLU KALİTELİ MÜTAHİTLİK İŞLERİ BOLU KALİTELİ MİMAR İŞLERİ BOLU İNŞAAT YAPSAT HİZMETİ BOLU KABA İNŞAAT İŞLERİ BOLU İNŞAAT DEKORASYON İŞLERİ BOLU TAMİRAT VE TADİLAT İŞLERİ BOLU İHALE İŞLERİ BOLU KAT KARŞILIĞI DAİRE ALIM SATIMLARI BOLU KAT KARŞILIĞI ARSA ALIM SATIMI BOLU ANAHTAR TESLİM DAİRE TADİLAT BOLU İNŞAAT SATILIK DAİRELER BOLU LÜKS DAİRE SALIM SATIMLARI BOLU İNDİRİMLİ KİRALIK EV FİYATLARI BOLU HESAPLI DAİRE SATIŞLARI BOLU LÜKS KİRALIK DAİRE FİYATLARI LÜKS KİRALIK DAİRE ALIM SATIMLARI BOLU BOLU ARSA KARŞILIĞI İNŞAAT FİRMALARI