İLETİŞİM BİLGİLERİ

Altundağ İnşaat

Adres Adres : Tabaklar Mah.izzet Baysal Cad.güler 2 İşhanı No: 12 Bolu
Telefon Telefon :
Yetkili Yetkili : Hüseyin Altundağ
Web Adresi Web Adresi :
Mail Mail :
Lokasyon Lokasyon :
Tabaklar Mah.izzet Baysal Cad.güler 2 İşhanı No: 12 Bolu
Oylama Oylama : /5 - Anahtar Kelime

  FİRMA HAKKINDA


ALTUNDAĞ İNŞAAT  teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte  ve uygulamaktadır. İlimizde ve ülkemizde sizlere daha İyi hizmet ve bilgi vermek İçin WEB sayfamız yenilen­miştir. Yeni WEB sayfamızda BOLU ALTUNDAĞ İNŞAAT LTD. ŞTİ. en son gelişmeleri yakından takip edip, daha fazla bilgi ve erişim olanağına sahip olacaksınız.

2011 yılında inşaat sektöründe faaliyetine başlayan BOLU ALTUNDAĞ İNŞAAT LTD. ŞTİ. geçen bu zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber, inşaat sektörünün Güvenilir ve Saygın firmalarından biri olarak ilimizde yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyeti ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Sektördeki faaliyetlerine bina inşaatları ile sürdüren firmamız, ilerleyen zaman içerisinde çoğunluğunu büyük yatırımların oluşturduğu ve hayata geçtikçe ülkemize hem ekonomik kazanç sağlayan hem de büyük oranlarda istihdam yaratan projeleri gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

BOLU ALTUNDAĞ İNŞAAT LTD. ŞTİ yarattığı istihdamın haricinde ödediği vergiler ile de ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır. İş hacmini artan oranlarda geliştirmeyi devam ettiren firmamız bugün; konut inşaatlarındaki projelerini gerçekleştirebilme başarısını göstermiştir
.

  FİRMA GÖRSELLERİ

  YAKIN FİRMALAR