Asya İnşaat Cevdet Çetin

Adres :
Telefon :
Yetkili Kişi :
E-Posta Adresi :
Bölge :

FİRMA HAKKINDA

ASYA İNŞAAT 2025

 Tecrübelerimizi çalışma grubumuz ile birlikte pratiğe döküp konut sektöründe insanlarımızı sıcak ve huzurlu bir yuva sahibi yapmaya devam ediyoruz.

Çağdaş yaşam kalitesi ve özel mantolama teknikleri, ısı yalıtım ve güçlü bir karkas ile güvenli yaşam alanlarını sektöre girdiğimiz günden beri üretmekteyiz. Dış cepheye 4 cm. strafor ve tesviye betonu altına 2 cm. strafor uygulayarak ısı ve ses yalıtımı üst düzeyde dengelenmektedir.

 MiSYONUMUZ

Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun üretim ve titizlikle müşterilerin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak, farklı projeler ile şehir yaşamının kalitesini arttırmak.

Standartların dışında toplumsal hayatta kaliteli yaşam için kaliteli ve güvenli konutlar üretmek. Yaşam kalitesini arttıran uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları ile konut ve işyeri sahibi olmayı fırsat haline getirmek.

Çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlamak. Çevreye duyarlı ve toplumsal sorumluluklarına sahip çıkan yenilikçi bakış açısı ile kalite ve güveni ilke edinip inşaat sektöründe hızlı ve sürekliliğini koruyan farklı bir misyon.

 

VİZYONUMUZ

Asya İnşaat, yaşam kalitesini yükseltiyor! Görülmemiş biçimde konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor. İnşaat sektöründe, kalite, güven ve titizlikle önde gelen bir marka haline gelmeyi hedefliyor.

İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışmalarımızın iş güvenliği konularında standartları ve kanunlara özen gösteren vergi ve yasal yükümlülüklerini zamanında titizlikle yerine getiren bir firma olmaktır.

Bugünün, geleceğin çağdaş,modern ve kaliteli yaşam alanlarını oluştururken, müşteri memnuniyeti ve güveni sağlayarak, müşterilerimiz için sürekli büyüyen değer yaratmak, doğru ve güvenilir yatırım fırsatları sunmak, ASYA İNŞAAT güven ve kalite kavramı ile büyümek.

FOTOĞRAFLAR

KONUM

Haritadaki konum ilgili mekanın tam yerini göstermiyor olabilir. Lütfen ilgili mekana gitmeden önce telefon ile bilgi alınız.
Haritayı daha büyük görmek için tıklayın

ANAHTAR KELİMELER

denizlide inşaat firmaları denizlide yap sat denizlide kat karşılıgı daire denizlide lüks daire satışı yapanlar denizlide lüks daire fiyatları denizlide 2013 konut projeleri denizlide 2014 konut projeleri denizlide hali hali hazır projeler denizlide depreme dayanıklı konut denizlide yalıtımlı daires satışı yapanlar denizlide ısı yalıtımlı konutlar denizlide karkas yapıtlı inşaat denizlide uygun fiyata daire denizlide satışı devam eden konutlar denizlide satışa hazır konutlar denizlide tamamlanmış projeler denizli üçlerde satılık daireler denizlide gülcan apartmanı denizlide gülcan apartmanı daireleri denizlide 3+1 lüks daireler