İLETİŞİM BİLGİLERİ

Asya İnşaat Cevdet Çetin

Adres Adres : 15 Mayıs Mah. 786 Sk.b Blok No: 5 Denizli 
Telefon Telefon :
Yetkili Yetkili : Cevcet Çetin
Web Adresi Web Adresi :
Mail Mail :
Lokasyon Lokasyon :
15 Mayıs Mah. 786 Sk.b Blok No: 5 Denizli 
Oylama Oylama : /5 - Anahtar Kelime

  FİRMA HAKKINDA

ASYA İNŞAAT 2025

 Tecrübelerimizi çalışma grubumuz ile birlikte pratiğe döküp konut sektöründe insanlarımızı sıcak ve huzurlu bir yuva sahibi yapmaya devam ediyoruz.

Çağdaş yaşam kalitesi ve özel mantolama teknikleri, ısı yalıtım ve güçlü bir karkas ile güvenli yaşam alanlarını sektöre girdiğimiz günden beri üretmekteyiz. Dış cepheye 4 cm. strafor ve tesviye betonu altına 2 cm. strafor uygulayarak ısı ve ses yalıtımı üst düzeyde dengelenmektedir.

 MiSYONUMUZ

Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun üretim ve titizlikle müşterilerin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak, farklı projeler ile şehir yaşamının kalitesini arttırmak.

Standartların dışında toplumsal hayatta kaliteli yaşam için kaliteli ve güvenli konutlar üretmek. Yaşam kalitesini arttıran uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları ile konut ve işyeri sahibi olmayı fırsat haline getirmek.

Çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlamak. Çevreye duyarlı ve toplumsal sorumluluklarına sahip çıkan yenilikçi bakış açısı ile kalite ve güveni ilke edinip inşaat sektöründe hızlı ve sürekliliğini koruyan farklı bir misyon.

 

VİZYONUMUZ

Asya İnşaat, yaşam kalitesini yükseltiyor! Görülmemiş biçimde konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor. İnşaat sektöründe, kalite, güven ve titizlikle önde gelen bir marka haline gelmeyi hedefliyor.

İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışmalarımızın iş güvenliği konularında standartları ve kanunlara özen gösteren vergi ve yasal yükümlülüklerini zamanında titizlikle yerine getiren bir firma olmaktır.

Bugünün, geleceğin çağdaş,modern ve kaliteli yaşam alanlarını oluştururken, müşteri memnuniyeti ve güveni sağlayarak, müşterilerimiz için sürekli büyüyen değer yaratmak, doğru ve güvenilir yatırım fırsatları sunmak, ASYA İNŞAAT güven ve kalite kavramı ile büyümek.

  FİRMA GÖRSELLERİ