Bayramoğlu Emlak Arsa Ofisi

Adres :
Telefon :
Yetkili Kişi :
E-Posta Adresi :
Bölge :

FİRMA HAKKINDA

BAYRAMOĞLU EMLAK 1989 YILINDAN BERİ UZMAN KADROMUZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ.

BAYRAMOĞLU EMLAK EV VE ARSA OFİSİNE UĞRAMADAN, ÇEVREYE GÖRE EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ SLOGANI İLE ÇALIŞAN EMLAK BÜROMUZDA ÇAY-KAHVE İÇMEDEN EV VE ARSA ALMAKTA ACELE ETMEYİNİZ.

İBRAHİM PİLAVCI KİMDİR:

1966 NEVŞEHİR-KAYMAKLI KASABASINDA DÜNYAYA GELDİM. EVLİ VE DÖRT ÇOCUK BABASIYIM.YAKLAŞIK 32 YILDIR BU BÖLGEDE YAŞIYORUM VE İNSANLARA HİZMET ETMEYİ,ONLARA ÖZELLİKLE EV VE ARSA SEÇİMİNDE YARDIMCI OLMAYI KENDİME GÖREV OLARAK SEÇTİM. 

 

 

BAYRAMOĞLU EMLAK ARSA OFİSİ FİRMAMIZ OLARAK;

  • EV YA DA ARSA ALIM-SATIM İŞLEMLERİNDE TAMAMEN ŞEFFAF BİR SATIŞ POLİTİKASI İZLEYİP,SATICI İLE ALICIYI KARŞI KARŞIYA GETİRİP SON FİYATA BİRLİKTE KARAR VERİYORUZ.
  • BİZE GELMEK İÇİN EV YA DA ARSA ALMANIZ ŞART DEĞİLDİR. ACI DOST KAHVENİZ HER AN OCAKTA KAYNAMAKTA, ÇAYINIZ VE UFAK İKRAMLARIMIZ HER AN SİZLERİN HİZMETİNDEDİR.
  • BÖLGEYİ TANIMAK UFAK KEŞİFLERDE BULUNMAK İSTERSENİZ YARIMCI OLALIM.
  • MÜŞTERİ HAKLARINI SÜREKLİ GÖZETEREK SATIŞ İŞLEMLERİNİ YAPMAK POLİTİKAMIZDIR..
  • ÖNCELİK SİZİN MEMNUNİYETİNİZİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURMAK BİZİM İÇİN HER ŞEYDEN ÖNEMLİDİR..
  • ARSA ALIM VE SATIM İŞLERİ.
  • EV ALIM SATIM İŞLEMLERİ.
  • EV , İŞYERİ KİRALAMA İŞLEMLERİ.
  • BANKA KREDİLERİNİZDE YARIMCI OLMAK BİZİM İŞİMİZ.

KONUM

Haritadaki konum ilgili mekanın tam yerini göstermiyor olabilir. Lütfen ilgili mekana gitmeden önce telefon ile bilgi alınız.
Haritayı daha büyük görmek için tıklayın

ANAHTAR KELİMELER

bayramoğlu emlak arsa ofisi kocaeli deniz manzaralı daireler kocaeli gebze satılık lüx daireler kocaeli gebze satılık işyerleri kocaeli gebze satılık daireler kocaeli gebze kocaelide bayramoğlunda satılık mustakil villa kocaeli gebzede havuzlu satılık daireler kocaeli gebzede site içerisinde havuzlu daireler kocaeli gebzede uygun fiyatta deprem evleri kocaeli gebzede satılık deniz manzaralı villalar türkiyede satılık işyerleri türkiyede emlak firmaları kocaeli gebzede en iyi emlakcılar kocaeli darıcada emlakcılar kocaeli darıca satılık atlı üst işyerleri kocaelide bayramoğlu emlak kocaeli gebzede deniz manzaralı daireler kocaeli gebzede satılık lüx daireler kocaeli gebzede satılık işyerleri kocaeli gebzede satılık daireler kocaeli gebzede kiralık daireler kocaeli gebzede sağlık ocağı yakın kiralık arsalar nevşehir merkezde satılık otel inşaatları kocaelide uygun fiyatta satılık işyerleri kocaeli gebzede okula yakın satılık bina kocaeli yelkenkayada az masraflı satılık bina kocaeli gebzede satılık tekstile uygun fabrikalar sakarya sapancada manzaralı satılık işyeri kocaeli gebze darıcada devren satılık dükkan kocaeli gebzede emlak işleri darıcada şehir merkezine yakın satılık ofisler kocaeli gebzede İstasyon caddesine yakın satılık daireler kocaeli gebzede bankalara yakın satılık daireler kocaeli gebzede noter tapulu satılık daireler kocaeli gebzede çok lüks optimis villaları kocaeli gebzede 2 parsel yan yana satılık arsa kocaeli gebzede acil satılık tarlalar kocaeli gebzede uygun fiyatta satılık arsalar kocaeli gebzede deniz manzaralı satılık arsa kocaelide uygun fiyatta satılık arsalar