İLETİŞİM BİLGİLERİ

Big Ben Kreş

Adres Adres : 2 Nolu Beşirli Mah. Eşref Bitlis Cad. No: 10                                     
Telefon Telefon :
Yetkili Yetkili : İhsan Şeşen
Web Adresi Web Adresi :
Mail Mail :
Lokasyon Lokasyon :
2 Nolu Beşirli Mah. Eşref Bitlis Cad. No: 10                                     
Oylama Oylama : /5 - Anahtar Kelime

  FİRMA HAKKINDA

Kreşimize Tam gün gelen çocuklarımıza katkısız ürünlerle hazırlanan ve miktar sınırlaması bulunmayan Sabah Kahvaltısı, Kuşluk (MEYVE), Öğle Yemeği, İkindi Kahvaltısı sunulurken, Playgroup öğrencilerine ise geliş saatlerine göre yemekler verilmektedir.

BigBen Kreş çocukların günün büyük bir kısmını bizimle ve keyifle geçirebilecekleri, geleceğe kişilikleri şekillendirilerek güvenle hazırlandıkları yerdir. Geleceğin çağdaş gençlerini yetiştirirken çocuk eğitimi alanında deneyimli personelimizin etkisi çok önemlidir.

Eğitim çalışmalarımızın yanı sıra kreşimizde; Özel günlerde veya Doğum günlerinde partiler düzenlenmekte, ayrıca eğitim yılı içinde bayramlarda, yılbaşı v.b. günlerde de sürpriz partiler hazırlanmaktadır.
BigBen Kreş olarak çalışmalarımızda Okul-aile iletişiminin önemini düşünerek, hafta sonları anne-baba eğitim seminerleri düzenlemekteyiz. Herkese açık olan seminerlerimiz haricinde de, 0-6 yaş arası çocuk sahibi ebeveynlerin oluşturdukları grupları haftasonları kreşimizde kabul etmekteyiz. Gruplara özel programlar oluşturmaktayız.

  YAKIN FİRMALAR