Buse Güzellik ve Masaj Salonu

Adres :
Telefon :
Fax :
Yetkili Kişi :
E-Posta Adresi :
Bölge :

FİRMA HAKKINDA

Masajın Yararları
El ve ayaklarda vücudun her bölümünde refleksleri uyaran nokta ya da bölgeler vardır. Bu bölgelere yapılan masaj yitirilmiş dengenin yeniden kurulmasını ya da hastalık etkenlerinin saldırısına karşı koyulmasını sağlayarak organ ve sistemlerin işlevlerinin düzelmesine yardımcı olabilir.

Bölgesel masaj uzmanları
bu kavramı benimsemiş insanlardır. El ve ayaklarda vücudun bütün öbür bölümlerini temsil eden, sinir yoluyla buralara bağlı bölgeler bulunduğuna inanırlar. Onlara göre olumsuz çevresel etkiler sonucunda ayakların sinir uçlarında çok miktar­da kalsiyum tuzları ve ürik asit kristalleri birikmekte, bunlar sinir uçlarını tıkayarak salgıbezlerine ve organlara normal uyarıların gitmesini engellemektedir. 

Uygun
masajlar tuz ve kristallerin giderilmesine yardımcı olarak bu organların yeniden normal biçimde uyarılmasını ve kısa sürede normal işlevlerini yerine getirebilir duruma gelmesini sağlayabilir.

FOTOĞRAFLAR

KONUM

Haritadaki konum ilgili mekanın tam yerini göstermiyor olabilir. Lütfen ilgili mekana gitmeden önce telefon ile bilgi alınız.
Haritayı daha büyük görmek için tıklayın

ANAHTAR KELİMELER

sauna keyfi ankarada ankarada sauna keyfi günün yorgulugunu atan masaj keyfi ankarada ankarada uygun fiyatta masaj salonları güzellik salonları ankarada güzellik ve masaj salonları çankayada ankarada kişiye özel cilt bakımı ankarada agda hizmeti ankarada özel masaj servisi ankara kızılayda masaj keyfi ankarada baylara özel masaj salonu ankarada bioenerji merkezleri ankarada buse masaj salonu buse masaj ve güzellik salonu terapi bakım merkezleri ankarada terapi bakım merkezleri ankara dikmende masaj salonları ankara çankayada kaliteli masaj hizmeti çankayada en iyi masöz ankarada masaj salonları ankarada sauna hizmeti ankara çankayada agda hizmeti ankarada yüz bakımı