Canik Müşavirlik Çevre ve Yapı Tekn. San. Tic. Ltd. Şti.

Adres :
Telefon :
Fax :
Yetkili Kişi :
E-Posta Adresi :
Bölge :

FİRMA HAKKINDA

CANİK OSGB; İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) alanında firmalara çözüm ortağı olmak üzere kurulmuştur. Öncelikli amacı, firmaların İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında ihtiyaç duyduğu veya duyabileceği tüm hizmet alanlarında onların yanında olmaktır.

CANİK OSGB bünyesinde çalışan profesyonel doktor kadrosu; uzun yıllar üst düzey kuruluşlarda işyeri hekimliği yapmış, ilk yardım eğitimleri vermiş, meslek hayatlarını iş sağlığı alanında geçirmişlerdir. İş güvenliği uzmanlarımız; her sınıftan İş Güvenliği Uzmanlarından oluşmakta olup, kuruluşlara uzmanlık ve danışmanlık hizmeti vermektedirler. Ayrıca işyeri hekimlerimiz ve iş güvenliği uzmanlarımız kendi alanlarında uzmanlaşmış ve sektörel çözüm odaklı bir yaklaşıma sahip bir ekiptir.

Teşekkürler...

KONUM

Haritadaki konum ilgili mekanın tam yerini göstermiyor olabilir. Lütfen ilgili mekana gitmeden önce telefon ile bilgi alınız.
Haritayı daha büyük görmek için tıklayın

ANAHTAR KELİMELER

orduda iş güvenliği uzmanı orduda iş yeri hekimliği orduda iş güvenliği eğitimi hizmeti orduda acil durum planı orduda ilk yardım eğitimleri hizmeti orduda acil durum palanı orduda ortak sağlık güvenlik birimleri orduda sağlık ve güvenlik hizmeti orduda acil eylem planı orduda gezici sağlık hizmetleri