Çatıkatı Sanatevi

Adres :
Telefon :
Yetkili Kişi :
E-Posta Adresi :
Bölge :

FİRMA HAKKINDA

2012 yılında Murat Coşkun tarafından kurulan ÇatıKatı SanatEvi Sivas ilinde bir ilki gerçekleştirmek için yola çıkmıştır. 

 Sivas' ın ilk ve tek Sanat merkezi olan kurumumuzda; Enstrüman, Bale, Tango, Salsa, Vals, Oryantal, Step-Aerobik, Tiyatro, Yaratıcı Drama, Anlayarak Hızlı Okuma, Resim, Diksiyon kursları verilmektedir. 
Ayrıca kurumumuz Dynatone, Samick Piyanoları, Amanda Yaylı Çalgıları, Möller Üflemeli Çalgılarve Rossi Gitar markalarının Sivas Ana bayisi olarak enstrüman satışlarına da başlamıştır. 
Kostüm atölyemiz ile dilediğiniz her türlü kostüm satış ve kiralama da artık sizlere çok daha yakın...

FOTOĞRAFLAR

KONUM

Haritadaki konum ilgili mekanın tam yerini göstermiyor olabilir. Lütfen ilgili mekana gitmeden önce telefon ile bilgi alınız.
Haritayı daha büyük görmek için tıklayın

ANAHTAR KELİMELER

SİVASTA ANLAYARAK HIZLI OKUMA KURSU SİVASTA RESİM KURSLARI SİVASTA BALE KURSLARI SİVASTA KOSTÜM SATIŞ VE KİRALAMA SİVASTA SALSA KURSLARI SİVASTA ORYANTEL KURSLARI SİVASTA BAĞLAMA KURSU SİVASTA PİYANO KURSLARI SİVASTA KEMAN KURSLARI SİVASTA HALK OYUNLARI KOSTÜMÜ SATIŞI SİVASTA MÜZİK ALETLERİ SATIŞI SİVASTA TİYATRO KURSLARI SİVASTA YAN FLÜT KURSU SİVASTA GİTAR KURSLARI SİVASTA EN UCUZ KEMAN VE GİTAR SATIŞI SİVASTA YARATICI DRAMA DERSLERİ SİVASTA ENSTRÜMAN KURSLARI SİVASTA TANGO KURSLARI SİVASTA VİYOLONSEL (ÇELLO) KURSU SİVASTA DİKSİYON KURSLARI