İLETİŞİM BİLGİLERİ

Demir Hacamat

Adres Adres : Zeyrek Mahallesi   Kadı Çeşmesi   Sokak No: 105   Fatih {istanbul
Telefon Telefon :
Yetkili Yetkili : İbrahim Demir
Web Adresi Web Adresi :
Mail Mail :
Lokasyon Lokasyon :
Zeyrek Mahallesi   Kadı Çeşmesi   Sokak No: 105   Fatih {istanbul
Oylama Oylama : /5 - Anahtar Kelime

  FİRMA HAKKINDA

                           DEMİR HACAMAT OLARAK


Demir Hacamat; Romatizma,Kireçlenme,Ayak yanması,Diz ağrısı,Baş ağrısı,Sırt ağrısı,Sarılık,,Varis,Bel fıtığı ve diğer bütün şikayetleriniz için hacamat yapılmaktadır. Hacamat yaptırmak isteyenler telefon ile (0212 631 54 93) randevu almak koşulu ile hacamat yapılacaktır.  Bayan kardeşlerimize ise Bayan tarafından hacamat yapılmaktadır. Randevu Hacamat günleri çerçevesinde alınmaktadır.

Hacamat ile kaybetmiş olduğunuz sağlığınızı tekrar kazanabilirsiniz. Konusunda uzman olan İbrahim Demir 30 yılı aşkın bir süredir bu hizmeti en hijyenik ve uzman bir şekilde sunmaktadır. Şikayetleriniz için bizimle iletişim kurabilir ve konu hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Peygamber Efendimiz S.A.V ‘den bu yana hacamat ile kan aldırmak süregelen bir işleyişe tabii olarak devam etmektedir. Ancak hacamat yapanların konu hakkında fikir sahibi olması, Anatomi ve Vücudun fonksiyonları hakkındaki detaylara muvafık olması gerekmektedir. Ayrıca her türlü işlem sırasında titiz olma ve hijyenik olmaya özen gösterilmesi gereken bir süreçtir. Hacamatın faydaları saymakla bitmez. Hacamat faydaları hakkında bilgi sahibi olmak için hacamatın faydaları adlı sayfamızda detaylı bilgilere yer verilmiştir.

  FİRMA GÖRSELLERİ

  YAKIN FİRMALAR