Demir Hacamat

Adres :
Telefon :
Fax :
Yetkili Kişi :
E-Posta Adresi :
Bölge :

FİRMA HAKKINDA

                           DEMİR HACAMAT OLARAK


Demir Hacamat; Romatizma,Kireçlenme,Ayak yanması,Diz ağrısı,Baş ağrısı,Sırt ağrısı,Sarılık,,Varis,Bel fıtığı ve diğer bütün şikayetleriniz için hacamat yapılmaktadır. Hacamat yaptırmak isteyenler telefon ile (0212 631 54 93) randevu almak koşulu ile hacamat yapılacaktır.  Bayan kardeşlerimize ise Bayan tarafından hacamat yapılmaktadır. Randevu Hacamat günleri çerçevesinde alınmaktadır.

Hacamat ile kaybetmiş olduğunuz sağlığınızı tekrar kazanabilirsiniz. Konusunda uzman olan İbrahim Demir 30 yılı aşkın bir süredir bu hizmeti en hijyenik ve uzman bir şekilde sunmaktadır. Şikayetleriniz için bizimle iletişim kurabilir ve konu hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Peygamber Efendimiz S.A.V ‘den bu yana hacamat ile kan aldırmak süregelen bir işleyişe tabii olarak devam etmektedir. Ancak hacamat yapanların konu hakkında fikir sahibi olması, Anatomi ve Vücudun fonksiyonları hakkındaki detaylara muvafık olması gerekmektedir. Ayrıca her türlü işlem sırasında titiz olma ve hijyenik olmaya özen gösterilmesi gereken bir süreçtir. Hacamatın faydaları saymakla bitmez. Hacamat faydaları hakkında bilgi sahibi olmak için hacamatın faydaları adlı sayfamızda detaylı bilgilere yer verilmiştir.

FOTOĞRAFLAR

KONUM

Haritadaki konum ilgili mekanın tam yerini göstermiyor olabilir. Lütfen ilgili mekana gitmeden önce telefon ile bilgi alınız.
Haritayı daha büyük görmek için tıklayın

ANAHTAR KELİMELER

İSTANBUL FATİH DE KADIN HASTALIKLARI İÇİN HACAMAT İSTANBUL FATİH DE MİGREN İÇİN HACAMAT İSTANBUL FATİH DE HACAMAT USTASI İSTANBUL FATİH DE YAĞLI HACAMAT YAPANLAR İSTANBUL FATİH DE SERTİFİKALI HACAMAT İSTANBUL DA KANLI HACAMAT YAPANLAR İSTANBUL FATİH DE KURU HACAMAT İSTANBUL FATİH DE KUPA TERAPİSİ İSTANBUL FATİH DE HACAMAT ÇEŞİTLERİ İSTANBUL FATİH DE SIRT HACAMATI İSTANBUL FATİH DE BAYANLAR İÇİN HACAMAT İSTANBUL FATİH DE KUPA İLE TEDAVİ İSTANBUL FATİH DE KAN ALDIRMA İSTANBUL FATİH DE HACAMAT YAPANLAR İSTANBULDA KALİTELİ HACAMAT USTASI İSTANBUL FATİH DE HACAMAT YAPANLAR İSTANBUL FATİH DE ERKEKELERE ÖZEL HACAMAT TEDAVİSİ İSTANBUL FATİH DE HACAMAT TEDAVİSİ İSTANBUL FATİH DE EĞİTİMLİ HACAMAT İSTANBUL FATİH DE SÜNNETE UYGUN HACAMAT İSTANBUL FATİH DE BEL AGRISI HACAMAT UYGULAMASI