Fener Etüt İş Sağlığı ve Güvenliği

Adres :
Telefon :
Yetkili Kişi :
E-Posta Adresi :
Bölge :

FİRMA HAKKINDA

Hizmetlerimizi yapılandırırken en önde tuttuğumuz unsur "Sonuç Odaklı Uygulama"dır. Bu yaklaşım verilen hizmetlerin sadece öneri ve raporlar ile kısıtlı olmasından çok farklı olup bizce çok daha fazla bir katma değer yaratmaktadır. Uluslararası içerikte ve yerel şartlarda uygulanabilir çözümler, bunlara ulaşmak için gerekli metodoloji ve uygulama deneyimi, bütünü ile müşterilerimizin istek ve beklentileri üzerine yoğunlaşan hizmetlerimiz ve çözümler üretmekteki becerimiz ile başarınız için yanınızdayız.

FENER ETÜT . 20/06/2012 tarihli 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu birinci bölüm Madde 1 ‘de tanımlanmış olan ‘ Bu kanunun amacı ; işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması ve mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi için işveren ve çalışanların görev , yetki , sorumluluk , hak ve yükümlülüklerini düzenlemektir’ amaç kapsamında işyerlerinde işin yürütülmesi sırasında çeşitli nedenlerden kaynaklanan, sağlığa zarar vermesi muhtemel koşullardan korunmayı sağlayacak kusurların tespiti hususunda yeterli teknik bilgi ve donanıma sahip işyeri hekimleri ile iş sağlığı ve güvenliği uzmanları yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

Yurtiçindeki başarılı konumunu sürekli geliştirerek iş güvenliği hizmetlerinde Türkiye'de en iyi olmak, ileri uygulanabilen metodolojik bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla "mükemmel hizmet şirketi olmak" tır.

Misyonumuz

Uzmanlığımız ve hedeflerimiz ışığında özgün hizmet anlayışı ve güncel teknolojivap veren  kullanımıyla müşterilerimizin iş ihtiyaçlarına birebir proaktif ve sonuç odaklı ceçözümler geliştirmektir.

KONUM

Haritadaki konum ilgili mekanın tam yerini göstermiyor olabilir. Lütfen ilgili mekana gitmeden önce telefon ile bilgi alınız.
Haritayı daha büyük görmek için tıklayın

ANAHTAR KELİMELER

ısparta iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri ısparta iş sağlığı ve güvenliği kursları ısparta iş sağlığı ve güvenliği kursu ISPARTADA iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verenler ısparta ISPARTADA isg eğitimleri verenler ISPARTADA İŞYERİ HEMŞİRELİĞİ ISPARTADA İŞ YERİ HEKİMLİĞİ ISPARTADA CAN KURTARAN KURSLARI isg eğitimleri verenler ısparta isg eğitimi verenler ısparta iş sağlığı ve güvenliği kurs verenler ısparta iş sağlığı ve güvenliği kursu verenler ısparta is sağlığı güvenliği eğitimi verenler ısparta iş sağlığı ve güvenliği kursları eğitimi verenler ısparta iş sağlığı ve güvenliği kursu eğitimi verenler ısparta UZAKTAN EĞİTİM VEREN YETKİLİ KURSLAR EĞİTİM VEREN YETKİLİ KURSLAR SDÜ İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI KURSLARI VERENLER ISPARTA İŞYERİ HEKİMLİĞİ KURSLARI VERENLER ISPARTA YAPI LABORATUARLARI İŞYERİ GÜVENLİK EĞİTİMİ VERENLER ISPARTA İL TARIM MÜDÜRLÜĞÜ İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMİ ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ İŞ YERİ HEKİMLİĞİ ISPARTA İL ÖZEL İDARESİ İŞYERİ HEKİMLİĞİ ISPARTA MÜHENDİSLİK MİMARLIK ISPARTADA MÜHENDİSLİK ODALARI İŞ YERİ HEKİMLİĞİ ISPARTADA İŞ GÜVENLİĞİ MÜHENDİSLİĞİ EĞİTİMİ VERENLER ISPARTA TMMOB İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMİ ISPARTA BELEDİYESİ İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMİ VERENLER ISPARTADA SDÜ YAŞAM BOYU EĞİTİM MERKEZLERİ ISPARTADA YAŞAM BOYU EĞİTİM MERKEZLERİ ISPARTADA İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI ISPARTADA RİSK ANALİZİ EĞİTİMİ VERENLER ISPARTADA İŞ YERİ HEMŞİRELİĞİ EĞİTİMİ VERENLER ISPARTADA SAĞLIK PERSONELİ EĞİTİMİ VERENLER ISPARTADA İŞ SAĞLIĞI EĞİTİMİ VERENLER ISPATADA C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMİ VERENLER ISPARTADA İŞ GÜVENLİĞİ KURSU ISPARTADA İŞ GÜVENLİĞİ ISPARTA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ