İLETİŞİM BİLGİLERİ

İkiz Tarım Ltd. Şti

Adres Adres : Havutlumah.karataş Cad. No: 594/a Yüreğır Adana 
Telefon Telefon :
Yetkili Yetkili : İsmail İkiz
Web Adresi Web Adresi :
Mail Mail :
Lokasyon Lokasyon :
Havutlumah.karataş Cad. No: 594/a Yüreğır Adana 
Oylama Oylama : /5 - Anahtar Kelime

  FİRMA HAKKINDA

1959 yılında Muzaffer İKİZ tarafından tarım makinaları imalatı sektöre giriş yapan İKİZ TARIM MAKİNALARI 52 yıldır soluksuz olarak çiftçimizin yanında olmuştur.

2007 yılından itibaren Türkiye’nin önde gelen tarım firmaları ile gücünü birleştirerek Adana'da daha sonra Kırıkhan ve Tarsus şubelerinin açılması ile imalat ’tan sonra satış konusunda da sektörde ve bölgesinde gücünü pekiştirerek Türk tarımına olanca gücü ile hizmet ile vermeye devam etmektedir.

Şirketimiz 5.500 m² açık alan ve 2,500 m² kapalı alanda kurulu fabrika ve deneyimli personeli ile çiftçilerimizin ihtiyaç duyduğu tarım makinelerini, hassaslık ve kalite esaslarına uygun olarak üretmektedir. 

52 yıldan beri devam ettirdiğimiz kaliteli üretim ve imalat yapma sorumluluğu, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak kalitesini ve İKİZ adının verdiği sorumluluklarını taşıyan firmamız yurtiçi ve yurtdışı gelişmeleri yakından takip ederek uluslararası kalite standartları doğrultusunda üretim yapmayı, satış ve sonrasında koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef edinmiştir.

  YAKIN FİRMALAR