İkiz Tarım Ltd. Şti

Adres :
Telefon :
Yetkili Kişi :
E-Posta Adresi :
Bölge :

FİRMA HAKKINDA

1959 yılında Muzaffer İKİZ tarafından tarım makinaları imalatı sektöre giriş yapan İKİZ TARIM MAKİNALARI 52 yıldır soluksuz olarak çiftçimizin yanında olmuştur.

2007 yılından itibaren Türkiye’nin önde gelen tarım firmaları ile gücünü birleştirerek Adana'da daha sonra Kırıkhan ve Tarsus şubelerinin açılması ile imalat ’tan sonra satış konusunda da sektörde ve bölgesinde gücünü pekiştirerek Türk tarımına olanca gücü ile hizmet ile vermeye devam etmektedir.

Şirketimiz 5.500 m² açık alan ve 2,500 m² kapalı alanda kurulu fabrika ve deneyimli personeli ile çiftçilerimizin ihtiyaç duyduğu tarım makinelerini, hassaslık ve kalite esaslarına uygun olarak üretmektedir. 

52 yıldan beri devam ettirdiğimiz kaliteli üretim ve imalat yapma sorumluluğu, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak kalitesini ve İKİZ adının verdiği sorumluluklarını taşıyan firmamız yurtiçi ve yurtdışı gelişmeleri yakından takip ederek uluslararası kalite standartları doğrultusunda üretim yapmayı, satış ve sonrasında koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef edinmiştir.

KONUM

Haritadaki konum ilgili mekanın tam yerini göstermiyor olabilir. Lütfen ilgili mekana gitmeden önce telefon ile bilgi alınız.
Haritayı daha büyük görmek için tıklayın

ANAHTAR KELİMELER

adana tarım makinaları hatay tarım makinaları mersin tarım makinaları tarsus tarım makinaları adana tarım aletleri mersin tarım aletleri hatayda tarım aletleri adana bahçe makinaları adana ilaçlama makine adana pulluk yetkili bayi adana goble yetkili bayi adana mibzer yetkili bayi adana mibzer makinası hatay mibzer makinası mersin mibzer makinası adana ilaçlama makinaları hatay ilaçlama makinaları ekim makinası yetkili bayi adana balya makinası yetkili bayi adana çapa makinası yetkili bayi adana yüreğir