İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kalbim Center

Adres Adres : Cumhuriyet Cad. İstikbal Showroom Karşısı No / 77 Tatvan Bitlis
Telefon Telefon :
Yetkili Yetkili : Murat Aslan
Web Adresi Web Adresi :
Mail Mail :
Lokasyon Lokasyon :
Cumhuriyet Cad. İstikbal Showroom Karşısı No / 77 Tatvan Bitlis
Oylama Oylama : /5 - Anahtar Kelime

  FİRMA HAKKINDA

Bebek Giyim sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Kalbim Center olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
 
Misyonumuz,

Kalbim Center olarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz,

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.


  FİRMA ETİKETLERİ

Bitlis Tatvanda Kız Bebek Giyim Ürünleri Bitlis Tatvanda Erkek Bebek Giyim Ürünleri Bitlis Tatvanda Küçük Ev Aksesuarları Bitlis Tatvanda Dekoratif Ev Aksesuarları Bitlis Tatvanda Ev Dekorasyonu ve Ev Tekstili Ürünleri Bitlis Tatvanda Dekoratif Ev Ürünleri Bitlis Tatvanda Züccaciye Firmaları Bitlis Tatvanda Ev Malzemeleri Bitlis Tatvanda Bebek Mağazalari Bitlis Tatvanda Bebek Puset Beşikleri Bitlis Tatvanda Bebek Beşikleri Modelleri ve Fiyatları Bitlis Tatvanda Yeni Dogan Bebek Kiyafetleri Bitlis Tatvanda Bebek Kıyafetlerı Bitlis Tatvanda Bebek Puset Modelleri ve Fiyatları Bitlis Tatvanda Bebek Giyim Markalari Bitlis Tatvanda Bebek Giyim Ürünleri Bitlis Tatvanda Bebek Giyim Mağazaları Bitlis Tatvanda Toptan Bebek Malzemeleri Bitlis Tatvanda Yeni Doğan Bebek Malzemeleri Bitlis Tatvanda En Ucuz Bebek Malzemeleri Tatvanda Kız Bebek Giyim Ürünleri Tatvanda Erkek Bebek Giyim Ürünleri Tatvanda Küçük Ev Aksesuarları Tatvanda Dekoratif Ev Aksesuarları Tatvanda Ev Dekorasyonu ve Ev Tekstili Ürünleri Tatvanda Dekoratif Ev Ürünleri Tatvanda Züccaciye Firmaları Tatvanda Ev Malzemeleri Tatvanda Bebek Mağazalari Tatvanda Bebek Puset Beşikleri Tatvanda Bebek Beşikleri Modelleri ve Fiyatları Tatvanda Yeni Dogan Bebek Kiyafetleri Tatvanda Bebek Kıyafetlerı Tatvanda Bebek Puset Modelleri ve Fiyatları Tatvanda Bebek Giyim Markalari Tatvanda Bebek Giyim Ürünleri Tatvanda Bebek Giyim Mağazaları Tatvanda Toptan Bebek Malzemeleri Tatvanda Yeni Doğan Bebek Malzemeleri Tatvanda En Ucuz Bebek Malzemeleri

  YAKIN FİRMALAR