Kardeşler Yufka ve Unlu Mamuller

Adres :
Telefon :
Yetkili Kişi :
E-Posta Adresi :
Bölge :

FİRMA HAKKINDA

KARDEŞLER YUFKA Karaman'da hizmetine devam etmektedir. Kurulduğu tarihten itibaren bugüne, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ilke edinen firmamız, bu ışık doğrultusunda her geçen gün büyümüş ve KARDEŞLER YUFKA adını bir marka haline getirip taçlandırmıştır.Kaliteden ve hijyenden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile kuruluş döneminden bu güne kadar bize ışık tutan vizyonumuzdur.Kardeşler yufka müşterilerine verdiği güven ve hizmet anlayışı ile büyüyerek kendini geliştirmektedir. Amacımız, siz müşterilerimize ve halkımıza temiz, kaliteli, sağlıklı ürünler sunabilmektir.Firmamız ürün kalitesi, üretim kapasitesi, iç ve dış müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı, müşterilerinin mevcuttaki ihtiyaçlarıyla birlikte, gelecekte doğacak ihtiyaçlarını da öngören yaklaşımı ve ahlaki ticaret anlayışı ile iyi bir marka güvenirliliğine sahiptir.Siz değerli müşterilerimiz; bu zamana kadar göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve güvenden dolayı teşekkürü bir borç biliriz. Şu bir gerçek ki  Kardeşler Yufka adına yakışır şekilde kalitesi ve çalışkanlığı sürekli artarak ürün ve ürünler üretmeye devam edecektir. ..

KONUM

Haritadaki konum ilgili mekanın tam yerini göstermiyor olabilir. Lütfen ilgili mekana gitmeden önce telefon ile bilgi alınız.
Haritayı daha büyük görmek için tıklayın

ANAHTAR KELİMELER

KARAMANDA MAYALI EKMEK SATIŞLARI KARAMANDA POĞAÇA SİMİT AÇMA SATIŞLARI KARAMANDA ÖZEL GÜNLERE YAŞ PASTA YAPIMI KARAMANDA KURU PASTA SATIŞLARI KARAMANDA YUFKACI KARAMANDA GÜNLÜK YUFKA SATIŞI KARAMANDA TAZE YUFKA SATIŞI KARAMANDA YUFKA SATIŞI KARAMANDA TAZE YUFKA SATIŞLARI KARAMANDA YUFKA SATIŞLARI GÜNLÜK YUFKA SATIŞLARI KARAMANDA GÜNLÜK YUFK SATIŞI KARAMANDA EL YAPIMI YUFKA SATIŞI KARAMANDA EL YAPIMI MANTI SATIŞI KARAMANDA KARAMANDA YUFKACILAR KARAMANDA BAZLAMA SATIŞI KARAMANDA KURU TATLI SATIŞI KARAMANDA ERİŞTE SATIŞI KARAMANDA EL YAPIMI ERİŞTE SATIŞI KARAMANDA EL YAPIMI MANTI SATIŞI KARAMANDA MANTI SATIŞI KARAMANDA ERİŞTE SATIŞLARI ERİŞTE SATIŞI KARAMAN