Kategoriler

Yiyecek Sektörü

Yaşam ve İnsanlar

Turizm Seyahat

Temizlik

Telekomünikasyon

Tekstil

Tarım

Takı ve Mücevherat

Spor

Sigorta

Seramik

Sanat ve Kültür

Sağlık ve Medikal

Tanıtım

Tabela

Stand

Reklam Ajansları

Grafik Tasarım

Bayrak ve Flama

Baskı, Etiket ve Serigrafi

Açıkhava Reklamcılığı

Araç Giydirme

Reklam ve Tanıtım

Promosyon

Polietilen Ürünler

Plastik İplik

Plastik Kalıp

Plastik Hammadde

Plastik Enjeksiyon

Plastik Eldiven

kiralık kepçe ankara


1

Cnk İş Makinaları

KİRALIK VE SATILIK İŞ MAKİNALARİ İLANLARINIZSİZLERE AİT ONLİNE GALERİ HİZMETLERİİŞ MAKİNALARI TAMİR VE BAKIM SERVİSLERİ  ..

TEL : 0532 554 34 76 Ankara » Çankaya detaylı bilgi
2

Nehir Yıkım Hafriyat

Şirketimiz HakkındaFirmamız çevreye saygılı, emniyeti ön planda tutan, kaliteye önem veren, müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği amaçlayan bir firma olmayı her zaman bir ilke olarak benimsemiştir. Yıkım işine ilk başta balyozla başlamış, günümüz teknolojisine de uyum sağlayarak modern makinalar ile yıkım işlemlerine devam etmiştir. Bu yıl içerisinde Van depreminden sonra hasarlı binaların yıkım işlemlerinin büyük bir çoğunluğu firmamız tarafından güvenli bir şekilde emniyet tedbirleri alınarak yapılmıştır.Soru ve Sorunlarınız için İletişim sayfasından bilgi alabilirsiniz. ..

TEL : 0532 462 26 71 -0538 874 09 71 Ankara » Altındağ detaylı bilgi
3

Öz Karadoğanlar Hafriyat

HAKKIMIZDAÖzkaradoğanlar yıkım firmamız 1998 yılında Ankara’da faaliyete başlamış olup, Türkiye genelinde bir çok ilde büyük yıkım işlemleri gerçekleştirmiştir. Firmamızın kurucuları Murat KARADOĞAN, Süleyman KARADOĞAN ve Kadir KARADOĞAN’dır. Firmamız çevreye saygılı, emniyeti ön planda tutan, kaliteye önem veren, müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği amaçlayan bir firma olmayı her zaman bir ilke olarak benimsemiştir. Yıkım işine ilk başta balyozla başlamış, günümüz teknolojisine de uyum sağlayarak modern makinalar ile yıkım işlemlerine devam etmiştir. 2011 yılında meydana gelen Van depreminden sonra hasarlı binaların yıkım işlemlerinin büyük bir çoğunluğu firmamız tarafından güvenli bir şekilde emniyet tedbirleri alınarak yapılmıştır.Firmamız Ankara Ticaret Odası Sicil Müdürlüğü 'ne (211072) Ticaret Sicil Numarası ile kayıtlıdır.MiSYONUMUZBüyümeyi sürekli hale getirerek kurumsal yapıyı oluşturmak. Kurulduğumuz günden itibaren edindiğimiz Bilgi ve beceriyi gelecek nesillere aktararak Hafriyat sektöründe saygın bir firma olarak yeni projelere imza atmak. Türkiye Genelindeki projeleriyle Öz Karadoğalar Taahhüt Reklam İmalat Tarımsal Ve Hayvansal Ürünler Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi 'nin Kurumsal değerini yükseltip çağdaş yapılar inşa ederek modern kentler kurabilmek.  KALİTE POLİTİKAMIZKaliteyi vazgeçilmez bir esas alarak faaliyet gösterdiğimiz altyapı, üstyapı ve genel müteahhitlik alanlarında verdiğimiz tüm hizmetlerde lider şirketler arasında olmayı hedeflemekKalite düzeyini sürekli arttırmak ve verimliliği arttırarak sürekli kılmak için bilim ve teknolojideki gelişmeleri kaynaklarımızın en etkin şekilde kullanımı esası ile yakından takip etmek ve uygulamakPersonel temini konusunda seçici olmak ve şirketimizin iş kapasitesini gerektireceği sayıda görev yapacakları pozisyonlara uygun nitelikte eğitim almış elemanları istihdam etmekPersonelimizi Şirketimizin faaliyet alanlarında yetkin bilgi beceri ve deneyim sahibi olmalarını sağlayacak düzeyde eğitmek ve onlara ekip çalışmasını benimsetmekİç Ve Dış müşteriler tarafından talep edilen hizmetlerin ihtiyaçlarına göre belirlenmiş kalite şartlar ve kriterlere uygun hizmetler vermek hizmet satın alınacak tedarikçilerin kalite düzeylerini sürekli değerlendirerek kalite düzeyleri yüksek tedarikçilerle çalışmayı ilke edinmek ..

TEL : 0532 772 16 26 - 0535 491 12 50 - 0538 874 09 71 Ankara » Altındağ detaylı bilgi