İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kral Antakyalı Künefeci Esat (1970'ten Bugüne)

Adres Adres : Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi No: 50/c Liparis 2 Karşısı Bozyel Apartmanı Altı Mezitli/mersin
Telefon Telefon :
Yetkili Yetkili : Esat Yıldızoğlu
Web Adresi Web Adresi :
Mail Mail :
Lokasyon Lokasyon :
Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi No: 50/c Liparis 2 Karşısı Bozyel Apartmanı Altı Mezitli/mersin
Oylama Oylama : /5 - Anahtar Kelime

  FİRMA HAKKINDA

     KÜNEFECİLİKTE TEK VE İDDİALI İSİM 'KRAL ANTAKYALI KÜNEFECİ ESAT'

 

 
1941 Antakya doğumlu olan Esat Yıldızoğlu, 14 yaşındayken “çırak” olarak künefeciliğe başladı.
 
1970 yılında, Adana’nın Ceyhan ilçesinde kendi işyerini kurdu.  1980 yılında ilk şubesini Adana'da açan Esat Usta, 1983 yılında Suudi Arabistan’a gitti ve orada da hem künefeciliğe devam etti hem de restaurant işletti. Yurt dışından döndükden sonra 1986'da Antakya Köprübaşı'nda Kral Künefe adı altındaki ilk künefeciyi kurdu. Mersin’deki ilk şubesini 1998 yılında açan Esat Usta; 1998 yılından sonra açtığı şubeleri Kral Künefe markasının altında devam ettirdi.
 
Atalarının Filistin’den Anadolu’ya  göçlerinden sonra, Antakya’ya yerleşen aile Filistin’de öğrendikleri künefe ustalığını Antakya’da devam ettirmişlerdir.  Filistin halkı arasındaki orijinal adıyla “knefe nebussiye” ya da önceleri peynirli künefe ve şimdi de künefe adıyla tanıdığımız tatlıyı, Esat Usta'nın ailesi Türkiye’ye getirmiş ve tanıtmıştır. Türkiye’deki künefe ustalarına orijinal tarifi öğreten ve yetiştiren de yine Esat Usta’nın dedeleridir. Yüzyılı aşkın bir geleneğin şimdiki varisi olan, Kral Künefe de bu yüzden diğer künefecilerden her zaman bir adım öndedir.
 
Kral Künefe’nin geleneksel künefe dükkanları dışında, künefeciliğe yeni bir soluk getirdi. Dondurulmuş künefe ve pakette künefe bunlardan bazıları. Şimdi de bu gelecek ve pazar vaat eden işte, yeni ortaklarını ve girişimcileri görmek istiyor.  Küçük yerleşim merkezlerinden büyük şehirlere, Yurtdışından, yurtiçindeki pek çok noktaya kadar en küçük bir ayrım yapmaksızın hizmete hazır olan Kral Künefe’ye; toptan, parekende sparişlerinizi ve bayilik başvurularınızı irtibat numaralarından yapabilirsiniz.
 

  FİRMA ETİKETLERİ

Mersin Mezitlide Nerede Künefe Yiyebilirim? Mersindeki Hatay Künefesi İmalatı Yapan Firmalar Mersinde Uygun Fiyata Toptan Künefe Satışları Mersinde Hazır Hatay Künefesi Üretimi Yapan Firmalar Mersinde Hazır Künefe Üretimi Yapan Firmalar Mersinde Künefe Üretimi Yapan Firmalar Türkiyede Künefe Üretimi Yapan Firmalar Mersinde Hazır Hatay Künefesi Satan Firmalar Türkiyede Hazır Hatay Künefesi Satan Firmalar Mersinde Hazır Künefe Satan Firmalar Türkiyede Hazır Künefe Satan Firmalar Türkiyedeki Künefe Bayiliği Veren Firmalar Türkiyedeki Hatay Künefesi Bayiliği Veren Firmalar Türkiyede Künefe Bayiliği Veren Firmalar Mersinde Künefe Bayiliği Veren Firmalar Mersinde Kaymaklı Künefe Nerden Yiyebilirim? Mersindeki En Lezzetli Künefe Mersindeki Künefe Ustaları Mersinde Künefe Nerede Yenir Mersinde Hatay Künefesi İmalatçıları Türkiyede Şoklanmış Künefe İmalatçıları Mersinde Şoklanmış Künefe İmalatçıları Türkiyede Toptan Künefe Satan Firmalar Türkiyede Pişmemiş Künefe Firmaları Türkiyede Şoklanmış Künefe Firmaları Mersinde Toptan Künefe Fiyatları Türkiyede Uygun Fiyata Toptan Künefe Satanlar Mersinde Uygun Fiyata Toptan Künefe Satanlar Türkiyedeki Toptan Künefe Satanlar Mersindeki Toptan Künefe Satanlar Türkiyede Pişmemiş Şoklanmış Künefe Satanlar Mersinde Pişmemiş Şoklanmış Künefe Satanlar Türkiyede Pişmemiş Künefe Satanlar Mersinde Pişmemiş Künefe Satanlar Türkiyede Pişmiş Künefe Satanlar Türkiyede Pişirilmiş Künefe Satanlar Türkiyede Şoklanmış Künefe Satanlar Mersinde Pişmiş Künefe Satanlar Mersinde Pişirilmiş Künefe Satanlar Mersinde Şoklanmış Künefe Satanlar

  YAKIN FİRMALAR