444 24 98
  1. Eğitim
  2. Özel Eğitim Hizmetleri
  3. Kastamonu
  4. Medyum Asaf Hakkı Hoca

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

Medyum Asaf Hakkı Hoca

Adres Adres Hepkedirler Mah. Pakaloğlu Ap. Taban Sok. Daire: 5 Kastamonu
Telefon Telefon
Yetkili Yetkili Asaf Hakkı
Mail Mail
Lokasyon Lokasyon Kastamonu
Hepkedirler Mah. Pakaloğlu Ap. Taban Sok. Daire: 5 Kastamonu
Oylama Oylama /5 - Anahtar Kelime

  FİRMA HAKKINDA

Medyum Asaf Hakkı Hoca Kimdir ?

Üç medrese hocasından ilim öğrenmiş , türkiyede dünyanın birçok yerinde tanınan gerçek medyum ve din alimidir Asaf Hakkı Hoca...

Maalesefki son zamanlarda ortaya çıkan sahte medyumlar medyum olduğunu iddia eden insanlar ortaya çıkmaya başladı bir insan medyum olduğunu iddia ediyorsa cinler alemini yolda , sokakta, evde ve her yerde görebilir. Yanlış fetva insanı dinden mazallah çıkarır. Ben Medyumum Falcıyım Hocayım diyen insanlara güvenmeyiniz geçmişini araştırarak aldığı eğitimleri gözden geçirerek ve referanslarını inceleyerek karar verin . Tahmin ve varsayımlarla hareket eden insanlardan mutlaka kaçının işimiz tahmin ve varsayımlarla asla olmaz ilim sahibi olan ehil hocalar sorununuzu çözebilir Allah korusun tedavi adı altında insanları nifaka ve ayrılığa götüren bir çok kişi vardır Ben Medyum olduğunu iddia eden bir çok kişiyle karşılaştım aralarında ün yapmış insanlarda var ve çok şaşırdım hiçbir ilmi olmadan tamamen varsayım ve tahminlerle Medyumluk ve hocalık olmaz Lütfen kararlarınızı alırken dikkatli davranın.

Medyumluk çok zor ve ulaşılmaz bir olgu yada oluşum değildir, yalnızca uzun süreli bir eğitim ve uygun ruh yapısına sahip olmakla yapılan bir ilimdir. Medyum kişiye doğrudan ruhaniler (cinler) tarafından verilir, yada bu işi bilen birinden el almayla alakalıdır. İnsanın bu konuya eğilimine ve niyetine göre ALLAH ' u (c.c.) Teala insana bahşeder..

Negatif, manyetik akımların nötralizasyonu noktasında çok kuvvetli manyetik rezonansa sahip olmanın yani sıra durugörü (retina ötesi algılama) ve duruişiti, hissi kabl, el vuku (meydana gelebilecek olasılıkları önceden kestirebilme yetisi), radyolojik teshir (beyin ışınları ile uzaktan etkileme) ve manyetizm ile telekinetik özelliklerine sahiptir.

Asaf Hakkı Hoca kenzül-havvas, havvasül-havvas , kenzüz- zehep, şemsül maarifi el-kubra ve daha pek çok gizli ilim üzerine yoğunlaşmıştır. Kuran tefsiri üzerinde çalışmalar yapmış ve hâlâ da yapmaktadır.

Onun dışında özel bakımlarda Kuran-ı Kerim'in içindeki sırlarla bütün olup hizmet etmektedir. Birçok falcı hoca ve medyum olduğunu söyleyenlerin cesaret edemediği hastalara bakmaktadır, biyoenerjiyle ağrı, sızı, yel çektirme seansı yapmaktadır. 

Allah (CC) istemedikçe hiç bir şey olmaz. Yapacağımız her uygulamayı Allah'ın bilgisi ve lütfu dâhilinde yine Onun adı ile ve Onun koyduğu kurallar çerçevesinde yapmaktadır.

Şifa veren Allah'tır. Biz ise aracıyız... Allah'ın (CC) ve Habibi Resul'ü Kibriya Muhammed efendimizin safa nazarları ve şefaatleri üzerinize olsun.
Başvurulan Konular

Aşk muhabbet, Evlenmek için eşinin yada sevgilisinin muhabbeti için, Sözlüsünden sevgilisinden ayrılanlar, Tekrar birleşmek isteyenler, Eşini yuvasını yıkan kötü kişilerden kurtulmak, Sevdiğini eşini itaat ettirmek, Sihir büyü iptali, kara büyü ,kaşık büyüsü iptali,Evini terk eden gidenin geri getirmek,Eşler arasında soğukluğu kaldırılması,Aile içi huzursuzluk ve sıkıntının kalkması ,Asabi huysuz eşlerin için,Kısmet,Baht açmak,İşi ters giden Şansı olmayan aksilikler yaşayan,Rızkı Bereketi,Müşterisi az olanlar sorun yaşılanlar, İçki bağımlılarını içkiden kurtarmak için, Kötü ortamlardan kurtulmak için, Zekayı kuvvetlendirmek için, Sınavlarda başarı için ,Güzel görünmek için,İş bulmak için, Zinadan men etmek için,Ruhsal sıkıntılarından kurtulmak için.

Bakım için gerekenler

1- KİŞİNİN İSMİ
2- KİŞİNİN ANNE İSMİ
3- KİŞİNİN DOĞUM TARİHİ
Karşı Taraf için gerekenler

1- KİŞİNİN İSMİ
2- KİŞİNİN ANNE İSMİ
3- KİŞİNİN DOĞUM TARİHİ
Kesinlikle Yüksek Ücretlerle Tedavi Yapılmamaktadır Biz Müslüman alemine faydalı olabilmek için Rabbimizin inayeti ile öğrenmiş olduğumuz bu ilimden cümle müslümanları faydalandırmak isteriz Allah c.c ın ayetleri para ile satılmaz . . .

  FİRMA ETİKETLERİ

Sinop da Medyum Hocalar
Giresun da Medyum Hocalar
Samsun da Medyum Hocalar
Bionerji Uzmanı Kastamonu da
Cin Musallatı Karşı Dua Kastamonu da
Çocuğu Omayanları Bitki İle Tedavisi Kastamonu da
İç Sıkıntılardan Kurtulmak Kastamonu da
Maddi ve Manevi Huzursuzlukları Tedavisi Kastamonu da
Ayrılmış Olan Eşlerle İlgili Kastamonu da
Karı Koca Geçimsizliği Kastamonu da
Gelişimini Sağlayamayan Çocuklar İçin Tedavi Kastamonu da
Cin Çarpmasına Karşı Dua Kastamonu da
Aile İçi Şiddetli Geçimsizlik İçin Dua Kastamonu da
Kısmet Açılması Kastamonu da
Büyünün Bozulması Kastamonu da
Ordu da Medyum Hocalar
Trabzon da Medyum Hocalar
Gümüşhane De Medyum Hocalar
Bayburt Ta Medyum Hocalar
Rize De Medyum Hocalar
Artvin De Medyum Hocalar
Kastamonu da Medyum Hocalar
Sivas da Medyum Hocalar
Amasya da Medyum Hocalar
Tokat da Medyum Hocalar
Çorum da Medyum Hocalar
Erzincan da Medyum Hocalar
Karabük Te Medyum Hocalar
Medyum Hocalar İstanbul da
Medyum Hocalar Ankara da
Zekayı Kuvvetlendirmek İçin Dua Kastamonu
Ruhsal Sıkıntılardan Kurtaran Hoca Kostamonu da
Medyum Hocaların Telefon Numarası Kastamonu
Dua İle İyileştiren Hocalar Türkiyede
Borçdan Kurtulmak İçin Dua İle Şifa Türkiyede
Türkiyede Medyum Hocalarımız
Türkiyede Medyum Hocalar
Büyü Bozan Hocalar Türkiye De

Devamını Göster