Medyum Asaf Hakkı Hoca

Adres :
Telefon :
Fax :
Yetkili Kişi :
E-Posta Adresi :
Bölge :

FİRMA HAKKINDA

Medyum Asaf Hakkı Hoca Kimdir ?

Üç medrese hocasından ilim öğrenmiş , türkiyede dünyanın birçok yerinde tanınan gerçek medyum ve din alimidir Asaf Hakkı Hoca...

Maalesefki son zamanlarda ortaya çıkan sahte medyumlar medyum olduğunu iddia eden insanlar ortaya çıkmaya başladı bir insan medyum olduğunu iddia ediyorsa cinler alemini yolda , sokakta, evde ve her yerde görebilir. Yanlış fetva insanı dinden mazallah çıkarır. Ben Medyumum Falcıyım Hocayım diyen insanlara güvenmeyiniz geçmişini araştırarak aldığı eğitimleri gözden geçirerek ve referanslarını inceleyerek karar verin . Tahmin ve varsayımlarla hareket eden insanlardan mutlaka kaçının işimiz tahmin ve varsayımlarla asla olmaz ilim sahibi olan ehil hocalar sorununuzu çözebilir Allah korusun tedavi adı altında insanları nifaka ve ayrılığa götüren bir çok kişi vardır Ben Medyum olduğunu iddia eden bir çok kişiyle karşılaştım aralarında ün yapmış insanlarda var ve çok şaşırdım hiçbir ilmi olmadan tamamen varsayım ve tahminlerle Medyumluk ve hocalık olmaz Lütfen kararlarınızı alırken dikkatli davranın.

Medyumluk çok zor ve ulaşılmaz bir olgu yada oluşum değildir, yalnızca uzun süreli bir eğitim ve uygun ruh yapısına sahip olmakla yapılan bir ilimdir. Medyum kişiye doğrudan ruhaniler (cinler) tarafından verilir, yada bu işi bilen birinden el almayla alakalıdır. İnsanın bu konuya eğilimine ve niyetine göre ALLAH ' u (c.c.) Teala insana bahşeder..

Negatif, manyetik akımların nötralizasyonu noktasında çok kuvvetli manyetik rezonansa sahip olmanın yani sıra durugörü (retina ötesi algılama) ve duruişiti, hissi kabl, el vuku (meydana gelebilecek olasılıkları önceden kestirebilme yetisi), radyolojik teshir (beyin ışınları ile uzaktan etkileme) ve manyetizm ile telekinetik özelliklerine sahiptir.

Asaf Hakkı Hoca kenzül-havvas, havvasül-havvas , kenzüz- zehep, şemsül maarifi el-kubra ve daha pek çok gizli ilim üzerine yoğunlaşmıştır. Kuran tefsiri üzerinde çalışmalar yapmış ve hâlâ da yapmaktadır.

Onun dışında özel bakımlarda Kuran-ı Kerim'in içindeki sırlarla bütün olup hizmet etmektedir. Birçok falcı hoca ve medyum olduğunu söyleyenlerin cesaret edemediği hastalara bakmaktadır, biyoenerjiyle ağrı, sızı, yel çektirme seansı yapmaktadır. 

Allah (CC) istemedikçe hiç bir şey olmaz. Yapacağımız her uygulamayı Allah'ın bilgisi ve lütfu dâhilinde yine Onun adı ile ve Onun koyduğu kurallar çerçevesinde yapmaktadır.

Şifa veren Allah'tır. Biz ise aracıyız... Allah'ın (CC) ve Habibi Resul'ü Kibriya Muhammed efendimizin safa nazarları ve şefaatleri üzerinize olsun.
Başvurulan Konular

Aşk muhabbet, Evlenmek için eşinin yada sevgilisinin muhabbeti için, Sözlüsünden sevgilisinden ayrılanlar, Tekrar birleşmek isteyenler, Eşini yuvasını yıkan kötü kişilerden kurtulmak, Sevdiğini eşini itaat ettirmek, Sihir büyü iptali, kara büyü ,kaşık büyüsü iptali,Evini terk eden gidenin geri getirmek,Eşler arasında soğukluğu kaldırılması,Aile içi huzursuzluk ve sıkıntının kalkması ,Asabi huysuz eşlerin için,Kısmet,Baht açmak,İşi ters giden Şansı olmayan aksilikler yaşayan,Rızkı Bereketi,Müşterisi az olanlar sorun yaşılanlar, İçki bağımlılarını içkiden kurtarmak için, Kötü ortamlardan kurtulmak için, Zekayı kuvvetlendirmek için, Sınavlarda başarı için ,Güzel görünmek için,İş bulmak için, Zinadan men etmek için,Ruhsal sıkıntılarından kurtulmak için.

Bakım için gerekenler

1- KİŞİNİN İSMİ
2- KİŞİNİN ANNE İSMİ
3- KİŞİNİN DOĞUM TARİHİ
Karşı Taraf için gerekenler

1- KİŞİNİN İSMİ
2- KİŞİNİN ANNE İSMİ
3- KİŞİNİN DOĞUM TARİHİ
Kesinlikle Yüksek Ücretlerle Tedavi Yapılmamaktadır Biz Müslüman alemine faydalı olabilmek için Rabbimizin inayeti ile öğrenmiş olduğumuz bu ilimden cümle müslümanları faydalandırmak isteriz Allah c.c ın ayetleri para ile satılmaz . . .

KONUM

Haritadaki konum ilgili mekanın tam yerini göstermiyor olabilir. Lütfen ilgili mekana gitmeden önce telefon ile bilgi alınız.
Haritayı daha büyük görmek için tıklayın

ANAHTAR KELİMELER

sinop da medyum hocalar giresun da medyum hocalar samsun da medyum hocalar bionerji uzmanı kastamonu da cin musallatı karşı dua kastamonu da çocuğu omayanları bitki ile tedavisi kastamonu da iç sıkıntılardan kurtulmak kastamonu da maddi ve manevi huzursuzlukları tedavisi kastamonu da ayrılmış olan eşlerle ilgili kastamonu da karı koca geçimsizliği kastamonu da gelişimini sağlayamayan çocuklar için tedavi kastamonu da cin çarpmasına karşı dua kastamonu da aile içi şiddetli geçimsizlik için dua kastamonu da kısmet açılması kastamonu da büyünün bozulması kastamonu da ordu da medyum hocalar trabzon da medyum hocalar gümüşhane de medyum hocalar bayburt ta medyum hocalar rize de medyum hocalar artvin de medyum hocalar kastamonu da medyum hocalar sivas da medyum hocalar amasya da medyum hocalar tokat da medyum hocalar çorum da medyum hocalar erzincan da medyum hocalar karabük te medyum hocalar medyum hocalar istanbul da medyum hocalar ankara da zekayı kuvvetlendirmek için dua kastamonu ruhsal sıkıntılardan kurtaran hoca kostamonu da medyum hocaların telefon numarası kastamonu dua ile iyileştiren hocalar türkiyede borçdan kurtulmak için dua ile şifa türkiyede türkiyede medyum hocalarımız türkiyede medyum hocalar büyü bozan hocalar türkiye de