İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ömür Ev Yemekleri

Adres Adres : Akdeniz Sanayi Sitesi 5008 Sk No : 101 (garanti Bankası Arkası) Kepez/  antalya
Telefon Telefon :
Yetkili Yetkili : Ömür Yıldız
Web Adresi Web Adresi :
Mail Mail :
Lokasyon Lokasyon :
Akdeniz Sanayi Sitesi 5008 Sk No : 101 (garanti Bankası Arkası) Kepez/  antalya
Oylama Oylama : /5 - Anahtar Kelime

  FİRMA HAKKINDA

 

Sayın müşterimiz :
ÖMÜR EV YEMEKLERİ  size işyerinizde kendi uzmanlık alanınızda en üst düzeyde verim yakalamaya çalışırken bu yoğun tempo içerisinde bir başka uzmanlık alanı olan yemek hizmetlerinde en geniş anlamda bir hizmet sağlayarak sizin adınıza en güzeli, en temizi, en sıhhatli olanı düşünür ve sunar.

Özellikle kültür yelpazemizde önemli bir yeri olan mutfağımızda takdir edersiniz ki: temizlik anlayışının , damak zevkinin ve dengeli beslenmenin ayrı bir yeri ve önemi vardır. Tüm bunların tesisi kadar sürekliliği sağlamak da ayrı bir özen ve bilgi ister.

Size ve personelinize kaliteli, lezzetli ve hijyen koşullarda deneyimli ustalar nezaretinde diyetisyenlerimizin sizler için uygun gördüğü dengeli beslenme mönüleri üretmek ve bu sayede çalışanlarınızı memnun etmek ve verimliliklerini arttırmak bizim ana hedeflerimiz arasındadır.

Tecrübelerimizin ve ekte sunduğumuz referanslarımızın da gösterdiği gibi bu süreklilik içerisinde kalite ve fiyat dengesini sağlamak en önemli amacımızdır. Bununla beraber sizin arzularınız doğrultusunda paralellik kurmak hizmetlerimizin bir başka boyutudur. Zira yöresel çeşitliliğimiz ve beslenme alışkanlığınızı göz önünde bulundurmak bizim için vazgeçilmez bir unsurdur.

SAYGILARIMIZLA