Ömür Ev Yemekleri

Adres :
Telefon :
Yetkili Kişi :
E-Posta Adresi :
Bölge :

FİRMA HAKKINDA

HAKKIMIZDA  

Sayın müşterimiz :
ÖMÜR EV YEMEKLERİ  size işyerinizde kendi uzmanlık alanınızda en üst düzeyde verim yakalamaya çalışırken bu yoğun tempo içerisinde bir başka uzmanlık alanı olan yemek hizmetlerinde en geniş anlamda bir hizmet sağlayarak sizin adınıza en güzeli, en temizi, en sıhhatli olanı düşünür ve sunar.

Özellikle kültür yelpazemizde önemli bir yeri olan mutfağımızda takdir edersiniz ki: temizlik anlayışının , damak zevkinin ve dengeli beslenmenin ayrı bir yeri ve önemi vardır. Tüm bunların tesisi kadar sürekliliği sağlamak da ayrı bir özen ve bilgi ister.

Size ve personelinize kaliteli, lezzetli ve hijyen koşullarda deneyimli ustalar nezaretinde diyetisyenlerimizin sizler için uygun gördüğü dengeli beslenme mönüleri üretmek ve bu sayede çalışanlarınızı memnun etmek ve verimliliklerini arttırmak bizim ana hedeflerimiz arasındadır.

Tecrübelerimizin ve ekte sunduğumuz referanslarımızın da gösterdiği gibi bu süreklilik içerisinde kalite ve fiyat dengesini sağlamak en önemli amacımızdır. Bununla beraber sizin arzularınız doğrultusunda paralellik kurmak hizmetlerimizin bir başka boyutudur. Zira yöresel çeşitliliğimiz ve beslenme alışkanlığınızı göz önünde bulundurmak bizim için vazgeçilmez bir unsurdur.

SAYGILARIMIZLA

FOTOĞRAFLAR

ANAHTAR KELİMELER

antalya hazır yemek antalya özel gün yemekleri antalya dügün yemekleri antalya sünnet yemekleri antalya catering antalya catering hizmetleri antalya hijyenik yemek firmaları antalya ev yemekleri antalya toplantı yemekleri antalya hazır yemek şirketleri antalya mevlüt yemekçileri antalyada hazır yemek antalyada özel gün yemekleri Antalyada Düğün Yemekleri Antalyada Sünnet yemekleri antalyada catering Antalyada catering hizmetleri antalyada hijyenik yemek firmaları antalyada ev yemekleri antalyada toplantı yemekleri antalyada hazır yemek şirketleri