İLETİŞİM BİLGİLERİ

Özel Ege Maksimum Osgb

Adres Adres : Hamidiye Mah. Gazi Osman Paşa Cad. No: 161/a Soma / Manisa
Telefon Telefon :
Yetkili Yetkili : Mehmet Albayrak-cem Koray
Web Adresi Web Adresi :
Mail Mail :
Lokasyon Lokasyon :
Hamidiye Mah. Gazi Osman Paşa Cad. No: 161/a Soma / Manisa
Oylama Oylama : /5 - Anahtar Kelime

  FİRMA HAKKINDA

6331 SAYILI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLIĞI KANUNU 30 HAZIRAN 2012 TARIHINDE RESMI GAZETE’DE YAYINLANARAK YÜRÜRLÜĞE GIRMIŞ VE 22.05.2003 TARIHI 4857 SAYILI İŞ KANUNU’NUN IŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLIĞINE ILIŞKIN HÜKÜMLERI YÜRÜRLÜKTEN KALDIRILMIŞTIR.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLIĞI KANUNU, FAALIYET KONULARINA VE ÇALIŞAN SAYILARINA BAKILMAKSIZIN KAMU VE ÖZEL SEKTÖRE AIT BÜTÜN IŞLERE VE IŞYERLERINE, BU IŞ YERLERININ IŞVERENLERI ILE IŞVEREN VEKILLERINE, ÇIRAK VE STAJYER DE DÂHIL OLMAK ÜZERE TÜM ÇALIŞANLARINA UYGULANACAKTIR.

KANUN HÜKÜMLERI;50’DEN AZ ÇALIŞANI OLAN VE AZ TEHLIKELI SINIFTA YER ALAN IŞYERLERI IÇIN 30.06.2013, 50’DEN ÇOK ÇALIŞANI OLAN IŞYERLERINDE ISE 30.12.2012 TARIHINDEN ITIBAREN UYGULAMAYA BAŞLAMIŞTIR.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLIĞI KANUNU ILE IŞVERENE, ÇALIŞANLARIN IŞLE ILGILI SAĞLIK VE GÜVENLIĞINI SAĞLAMA YÜKÜMLÜLÜĞÜ GETIRILMIŞ BULUNMAKTADIR. BU YÜKÜMLÜLÜKLER;

ÇALIŞMA ORTAMLARINDA ÇALIŞANLARININ SAĞLIK VE GÜVENLIĞINE TEHDIT OLUŞTURABILECEK ETKENLERIN BELIRLENMESI, BU ETKENLERIN ÖLÇÜLEBILIR VE SAYILABILIR HALE GETIRILMESI, YASAL MEVZUAT KAPSAMINDA KULLANILAN EKIPMANLARIN (BASINÇLI/ KALDIRMA EKIPMANLARI) DEĞERLENDIRILMESI VE RAPORLANMASI, YAPILACAK SAHA ÇALIŞMALARI ILE İSG SISTEMININ KURULMASI VE SÜREKLILIĞI IÇIN TEMEL OLUŞTURACAKTIR.

  • RISK ANALIZI

  • EKIPMANLARIN PERIYODIK KONTROLLERI

  • İÇ ORTAM ÖLÇÜMLERI

  • PATLAMADAN KORUNMA

  • İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLIĞI DANIŞMANLIĞI

  • TEŞEKKÜRLER...

  FİRMA GÖRSELLERİ

  YAKIN FİRMALAR