Özel Ege Maksimum Osgb

Adres :
Telefon :
Yetkili Kişi :
E-Posta Adresi :
Bölge :

FİRMA HAKKINDA

6331 SAYILI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLIĞI KANUNU 30 HAZIRAN 2012 TARIHINDE RESMI GAZETE’DE YAYINLANARAK YÜRÜRLÜĞE GIRMIŞ VE 22.05.2003 TARIHI 4857 SAYILI İŞ KANUNU’NUN IŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLIĞINE ILIŞKIN HÜKÜMLERI YÜRÜRLÜKTEN KALDIRILMIŞTIR.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLIĞI KANUNU, FAALIYET KONULARINA VE ÇALIŞAN SAYILARINA BAKILMAKSIZIN KAMU VE ÖZEL SEKTÖRE AIT BÜTÜN IŞLERE VE IŞYERLERINE, BU IŞ YERLERININ IŞVERENLERI ILE IŞVEREN VEKILLERINE, ÇIRAK VE STAJYER DE DÂHIL OLMAK ÜZERE TÜM ÇALIŞANLARINA UYGULANACAKTIR.

KANUN HÜKÜMLERI;50’DEN AZ ÇALIŞANI OLAN VE AZ TEHLIKELI SINIFTA YER ALAN IŞYERLERI IÇIN 30.06.2013, 50’DEN ÇOK ÇALIŞANI OLAN IŞYERLERINDE ISE 30.12.2012 TARIHINDEN ITIBAREN UYGULAMAYA BAŞLAMIŞTIR.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLIĞI KANUNU ILE IŞVERENE, ÇALIŞANLARIN IŞLE ILGILI SAĞLIK VE GÜVENLIĞINI SAĞLAMA YÜKÜMLÜLÜĞÜ GETIRILMIŞ BULUNMAKTADIR. BU YÜKÜMLÜLÜKLER;

ÇALIŞMA ORTAMLARINDA ÇALIŞANLARININ SAĞLIK VE GÜVENLIĞINE TEHDIT OLUŞTURABILECEK ETKENLERIN BELIRLENMESI, BU ETKENLERIN ÖLÇÜLEBILIR VE SAYILABILIR HALE GETIRILMESI, YASAL MEVZUAT KAPSAMINDA KULLANILAN EKIPMANLARIN (BASINÇLI/ KALDIRMA EKIPMANLARI) DEĞERLENDIRILMESI VE RAPORLANMASI, YAPILACAK SAHA ÇALIŞMALARI ILE İSG SISTEMININ KURULMASI VE SÜREKLILIĞI IÇIN TEMEL OLUŞTURACAKTIR.

  • RISK ANALIZI

  • EKIPMANLARIN PERIYODIK KONTROLLERI

  • İÇ ORTAM ÖLÇÜMLERI

  • PATLAMADAN KORUNMA

  • İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLIĞI DANIŞMANLIĞI

  • TEŞEKKÜRLER...

FOTOĞRAFLAR

KONUM

Haritadaki konum ilgili mekanın tam yerini göstermiyor olabilir. Lütfen ilgili mekana gitmeden önce telefon ile bilgi alınız.
Haritayı daha büyük görmek için tıklayın

ANAHTAR KELİMELER

iş güvenliği uzmanlığı manisada risk değerlendirmesi manisada iş güvenliği eğitimleri manisada yangın güvenliği manisada işyeri hekimliği manisada sağlık ve güvenlik planı manisada acil durum planı manisada patlamadan korunma manisada risk analizi manisada ortak sağlık güvenlik birimi manisada iş güvenliği uzmanlık hizmeti manisada işyeri hekimliği hizmeti manisada tehlikeli ve risk değerlendirme çalışmaları manisada acil eylem planı manisada iş güvenliği denetimleri manisada yüksekte çalışma hizmeti manisada ağır ve tehlikeli işlerde çalışma raporu manisada yangın güvenliği eğitimi manisada gezici sağlık hizmeti manisada ölçüm ve analiz hizmeti manisada iş güvenliği uzmanlığı somada risk değerlendirmesi somada iş güvenliği eğitimleri somada yangın güvenliği somada işyeri hekimliği somada sağlık ve güvenlik planı somada acil durum planı somada patlamadan korunma somada risk analizi somada ortak sağlık güvenlik birimi somada iş güvenliği uzmanlık hizmeti somada işyeri hekimliği hizmeti somada tehlikeli ve risk değerlendirme çalışmaları somada acil eylem planı somada iş güvenliği denetimleri somada yüksekte çalışma hizmeti somada ağır ve tehlikeli işlerde çalışma raporu somada yangın güvenliği eğitimi somada gezici sağlık hizmeti somada ölçüm ve analiz hizmeti somada