444 24 98
  1. Gıda Sanayi
  2. Baharat ve Doğal Bitkiler
  3. Sivas
  4. Sivas Propolis

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sivas Propolis

Adres Adres Pulur Mahallesi Atatürk Cad.kaptanlar İnş. Altı No: 36 Sivas
Telefon Telefon
Yetkili Yetkili Kadir Gülbahar
Mail Mail
Lokasyon Lokasyon Sivas
Pulur Mahallesi Atatürk Cad.kaptanlar İnş. Altı No: 36 Sivas
Oylama Oylama /5 - Anahtar Kelime

  FİRMA HAKKINDA

Kısaca Sivas Propolis

Sivas Propolis ; 15.01.2008 tarihinde Sivas merkezli olarak Hekimzade şirketler grubunun bir alt yatırım projesi olarak işe başladı.Hekimzade ekibinin, bitkisel gıda takviyeleri sektöründe yaptığı 1 yılı aşkın çalışmayla sektördeki tüm eksiklikler ortaya çıkmış ve Şifa Marketler zinciri projesinin hızlı bir şekilde hayata geçmesini sağlamıştır.

Kurulduğumuzdan bu yana doğal ürünler sektöründe üretim yapan tüm firmalarla çalışmış bulunmaktayız. Bunların içinden eleme yaparak çalışmaya devam ettiğimiz ve ürün grubunu marketlerimizde barındırdığımız 50’yi aşkın üretici ile 2000’i aşkın ürün çeşidi bulunmaktadır.

AR-GE çalışmalarımızın sonucunda; Sivas Propolis’in en ciddi yatırımlarından biride e-ticaret sektöründe olmuştur. 29.03.2009 tarihinde yayın hayatına başlayan e-ticaret sitemizwww.sivaspropolis.com 1 yıl gibi kısa bir sürede Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ve alışveriş yapılan doğal ürünler sitesi olup sektördeki diğer sitelere ilham kaynağı olmuştur. Aynı zamanda farklı bitkisel ürün gruplarını içeren yüzlerce e-ticaret sistemini devreye sokmuştur. 

  Sivas Propolis in bulunmuş olduğu konum, hitap ettiği kitle ve gelişmeyi sürdürdüğü sektör aslında dünyanın yaratılışı ile başlamış kökeni uzun yıllara dayanan bir alandır. İnsanlık var olduğundan beri bu tür doğal tedavileri hep kullanmıştır. Geçmişinin bu kadar eski olmasına rağmen, anlayışın yeni yeni profesyonelleştiği bu sektörde, bizim 2 yıllık gözlemlerimiz sonucu edindiğimiz sonuç; halen tatmin edici ve kusursuz bir ürün grubunun bulunmayışıdır. Bu konuda kendini geliştirmiş ülkelerin başında Çin, Hindistan, Amerika gelirken Türkiye bu sektörde henüz ismi bile anılmayan bir konumdadır.

Sivas Propolis; sektörün önde gelen ülkelerinin de eksiklerini tespit ederek 01.02.2010 tarihindeSivas Propolis Gıda Takviyeleri ürün grubu projesini devreye soktu ve üretime başladı.Şu ana kadar 100 grup hastalık üzerinde 300 ürün hazırlığında olan Sivas Propolis bu ürünlerin (01.01.2012 tarihi itibari ile) 100 tanesi hazır hale getirmiş bulunmaktadır .Ürünlerin detaylarıyla ilgili bilgi ve gelişmeleri www.hekimzade.com.tr veya www.sivaspropolis.com adreslerinden takip edebilirsiniz.

  FİRMA ETİKETLERİ

Kadın Hastalıkları Tedavisi Sivas
Hafıza Güçlendirici Satışı Sivas
Böbrek Taşı Böbrek Hastalıkları
Propolisewtract
Propolis Extra
Propolis Doğal Sivas
Bee Propolis Sivas
Performans Arttırıcı Satışı Sivas
Bitkisel Ürün Satışı Sivas
Sivas Bitkisel Ürünler
Beyin Tümörü Tedavisi Sivas
Kanser Tedavisi Sivas
Kalp Damar Açıcı Satışı Sivas
Propolis Sivas
Sivas Bitkisel Ürünler
Bitkisel Ürün Satışı Sivas
Performans Arttırıcı Satışı Sivas
Bee Propolis Sivas
Propolis Doğal Sivas
Propolis Extra
Propolisewtract

Devamını Göster