Sona İnşaat

Adres :
Telefon :
Yetkili Kişi :
E-Posta Adresi :
Bölge :

FİRMA HAKKINDA

Sona İnşaat

Ana ilkemiz, ürettiğimiz ürünlerin ve ilgili hizmetin, müşterilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, ulusal ve uluslararası standartlar ile şartnamelere uygun olarak, taahhüt edilen süre içinde kaliteli olarak verilmesidir. 

Kalite politikamızın ana başlıkları: 

Müşteri istek ve ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılayacak tasarım ve üretim faaliyetlerini, toplam kalite çerçevesinde yürütmek.

Tüm üretim faaliyetlerimizi teknik dökümantasyonuna uygun olarak ilk defada, zamanında ve hatasız yapmak. 

Tüm işlerimizde en verimli yöntemlerle çalışmak ve verimliliğimizi artıracak yöntemleri sürekli araştırmak ve geliştirmek. 

Ürün kalitesinin sürekli iyileştirilmesinin ve maliyetlerin azaltılması çalışmalarının özünü kavramak suretiyle sürekliliğini sağlamak. 

Kendi konumuzla ilgili teknik bilgiyi sürekli yenileyerek güncel tutmaK 

Çalışmalarımızı kendimizi hizmet verdiğimiz kişi veya kurum yerine koyarak yapmak.

Teknolojiyi her zaman en gelişmiş şekliyle kullanarak sistemli ve planlı ekip çalışması yapmak. 

İş ve işçi güvenliğini azami ölçülerde sağlamak. 

Kaliteli ürün, alanlarında uzman profesyonel kadro, çağdaş çözüm, üretim ve montaj, satış sonrası hizmetimizle sektörümüzde lider olmak. 

Tüm işlerimizde kâr elde etmek düşüncesinden önce, işimizi en iyi şekilde ve en kısa sürede yapmak, ticari etik kurallara sıkı sıkı bağlı kalmak suretiyle, kazancımızı hak etmek. 

SONA İNŞAAT yönetimi olarak, 

FOTOĞRAFLAR

KONUM

Haritadaki konum ilgili mekanın tam yerini göstermiyor olabilir. Lütfen ilgili mekana gitmeden önce telefon ile bilgi alınız.
Haritayı daha büyük görmek için tıklayın

ANAHTAR KELİMELER

çanakkale ayvacık emlak firmaları çanakkale ayvacık inşaat firmaları yap sat ayvacık ayvacık inşaat firması ayvacık inşaat firmaları avyacık yap sat inşaat kiralık yazlık çanakkale satılık yazlık çanakkale villa kirala çanakkale 1+1 daire çanakkale 2+1 daire çanakkale kiralık apartman daireleri çanakkale kiralık daireler çanakkale satılık apartman daireleri çanakkale satıtık konutlar çanakkale satılık daireler çanakkale emlak firmaları çanakkale yap sat inşaat firmaları çanakkale yap sat inşaat firması çanakkale yap sat çanakkale yap sat inşaat çanakkale inşaat firması çanakkale inşaat firmaları çanakkale çanakkale kiralık yazlık çanakkale satılık yazlık çanakkale villa kirala çanakkale 1+1 daire çanakkale 2+1 daire çanakkale kiralık apartman daireleri çanakkale kiralık daireler çanakkale satılık apartman daireleri çanakkale satıtık konutlar çanakkale satılık daireler çanakkale emlak firmaları çanakkale yap sat inşaat firmaları çanakkale yap sat inşaat firması çanakkale yap sat çanakkale yap sat inşaat çanakkale inşaat firması çanakkale inşaat firmaları