Tanrıverdi İnşaat

Adres :
Telefon :
Yetkili Kişi :
E-Posta Adresi :
Bölge :

FİRMA HAKKINDA

1977 yılında inşaat mühendisi Mustafa Tanrıverdi tarafından kurulan Tanrıverdi İnşaat, sektördeki faaliyetine inşaat ve taahhüt işleri yaparak başlamıştır. Firma giderek büyümüş ve 1991 yılında dürüst ve güvenilir bir çizgide sağlam yapılar inşa etmek amacıyla Tanrıverdi İnşaat Taah. Tic. Ltd. Şti kurulmuştur.

Tanrıverdi İnşaat kuruluşundan bu yana faaliyet alanı olan inşaat işleri bünyesinde kültür merkezi, okul, arıtma havuzu, alt yapı vb. alanlarda taahhüt işleri ve projeler gerçekleştirmiştir. Bununla birlikte konut alanında da uzmanlaşmış ve 300'ün üzerinde konut inşaatını başarıyla tamamlamıştır. Yaptığı işlerde kalite ve güvenlik standartlarından hiçbir zaman ödün vermeyen şirketimiz inşaat sektöründeki yenilikleri takip ederek projelerine yansıtmaktadır. Teknoloji ve tasarıma verdiğimiz büyük önem bizi bir adım daha ileriye götürecek projelere yönlendirmektedir.

Tanrıverdi İnşaat çalışanlarının en değerli kaynağı olduğunu göz önünde bulundurarak çalışanlarına her zaman gereke

ANAHTAR KELİMELER

İstanbulda anahtar teslim daireler istanbulda yap sat inşaat firmaları istanbulda satılık lüx daireler İstanbul inşaat firmaları istanbulda satılık apartman daireleri istanbulda yap sat istanbulda inşaat firmaları istanbulda satılık lüx villalar istanbulda satlık lüx villalar istanbulda satlık lüx daireler istanbul hazır inşaatlar istanbulda kiralık daireler istanbulda kiralık ve satılık daireler istanbul lüx villalar istanbulda satılık lüx konutlar istanbulda satılık lüks konutlar istanbulun en iyi inşaat firmaları istanbul inşaat projeleri istanbulda gözde lüx villalar istanbulda uygun fiyata daireler tekirdağda anahtar teslim daireler tekirdağ yap sat inşaat firmaları tekirdağda satılık lüx daireler Tekirdağ inşaat firmaları tekirdağda satılık apartman daireleri tekirdağ yap sat tekirdağ satılık lüx villalar tekirdağda satlık lüx villalar tekirdağ satlık lüx daireler tekirdağda hazır inşaatlar tekirdağda kiralık daireler tekirdağda kiralık ve satılık daireler tekirdağda lüx villalar tekirdağ satılık lüx konutlar tekirdağ satılık lüks konutlar tekirdağda en iyi inşaat firmaları tekirdağ inşaat projeleri tekirdağda gözde lüx villalar tekirdağ uygun fiyata daireler