Yunus Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Adres :
Telefon :
Fax :
Yetkili Kişi :
E-Posta Adresi :
Bölge :

FİRMA HAKKINDA

 HAKKIMIZDA

    Şirketimiz deneyimli işyeri hekimleri ve A,B,C sınıfı sertifikalı iş güvenliği uzmanlarıyla sektörde hizmet vermektedir.

    OSGB(Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi)

    İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sunmak üzere, gerekli donanım ve personele sahip olan ve Bakanlıkça yetkilendirilen kamu kurum ve kuruluşları ile

    Türk Ticaret Kanunu hükümlerine göre faaliyet gösteren şirketlerce kurulan ve işletilen müesseselerdir.

 

    İşyeri sağlık ve güvenlik birimi (İSGB)

 

    İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yürütmek üzere işyerinde işveren tarafından kurulan, gerekli donanım ve personele sahip olan birimdir.

 

    Neden OSGB?

    a) Personelin tüm sosyal haklarının sorumluluğu OSGB üzerindedir.

    b) Farklı sektörlerde ve farklı şirketlerde çalışan iş güvenliği uzmanlarının deneyim ve tecrübeleri hizmeti alan şirketler içinde avantaj haline gelmektedir.

    c) OSGB mevzuat ve yönetmeliklerdeki değişiklikleri daha yakından takip ederek işvereni uyarması avantajdır.

    d) OSGB’ lerden hizmet satın almak yasal sorumluluk, görev ve yetkilerin paylaşılması kolay ve iyi uygulama açısından üstünlük sağlar.

    e) Osgb yapısı gereği birden çok işyeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanlarının ortak çalıştıkları, bilgi paylaşımı yaptıkları,
        birbirlerine tecrübeleri aktardıkları karar vermekte zorlandıkları konuları meslektaşlar içinde paylaştıkları bir ortam sağladığı için
        hem OSGB çalışanları açısından hem de iş sundukları işyerleri açısından da iyi hizmet sunumu için profesyonellik taşır,üstünlük sağlar.

KONUM

Haritadaki konum ilgili mekanın tam yerini göstermiyor olabilir. Lütfen ilgili mekana gitmeden önce telefon ile bilgi alınız.
Haritayı daha büyük görmek için tıklayın

ANAHTAR KELİMELER

izmirde iş sağlığı izmirde iş sağlığı ve iş güvenliği izmirde ortak sağlık güvenlik birimi izmirde osgb karşıyakada osgb karşıyakada ortak sağlık güvenlik birimi izmirde portör muayene izmirde sağlık raporu izmirde işe giriş raporu izmirde ağır ve tehlikeli işler raporu izmirde işyeri hekimliği izmirde acil eylem planı atatürk organizede iş güvenliği manisada osgb kemalpaşada osgb gaziemirde osgb izmirde sitelere risk analizi izmirde apartmanlara risk analizi izmirde sanayi sitelerinin iş sağlığı izmirde akciğer filmi izmirde sağlık taraması izmirde ortam ölçümleri İzmirde iş sağlığı ve güvenliği izmirde iş güvenliği izmirde iş güvenliği danışmanlık hizmetleri