Alt Kategoriler

Promosyon

Promosyon Ürünleri


1

Bilgi Promosyon

TOZ BEZİinceleOTO KOKUSUinceleISLAK MENDİLincele

TEL : 0532 488 85 36 - 0262 233 23 50 Kocaeli » Derince detaylı bilgi
2

Arı Duru Plastik Sanayi Ltd. Şti.

Firmamız 1986 yılında kurulmuştur.Firmamız 1986′dan beri teknolojiyi de arkasına alarak yenilikler yapma peşinde koşmaktadır. Yaptığımız ürünleri sadece yurt içinde değil, yurt dışına da taşımayı başarmış bir firmadır.Bunca sene istikrarlı olarak büyümemizin sebebi müşteriye verilen sözün yerine getirilmesidir. Müşteriye verilen değer, aslında ekmeğimize verdiğimiz değerdir. Her zaman verdiğimiz sözün arkasında durur, gerekirse zarar edilir. Ama müşteriye zarar verilmez. Prensibimiz budur.Hizmetlerimiz;termo deri ruhsat kabıvarak baskı uygulamaları,sergirafi baskıfermuarlı pc üretimi,gofre baskı,tabanca kılıfı imalatı gibi işlemler yapmaktayız.Siparişleriniz gününde ve istediğiniz gibi olmazsa ya yenisi yapılır, ya da mal bedeli iade edilir.Saygılarımızla… AR PLASTİK… ..

TEL : 0312 342 1810/533 591 4162/533 764 2085 Ankara detaylı bilgi
3

Türkmen Şapka Promosyon Ürünleri

İstanbul Üsküdarda Türkmen Şapka Promosyon Hizmetleri olarak her türlü promosyon ürününün imalatını yapmaktayız.Hizmet çeşitlerimiz;PLAKET BASKI HİZMETİANAHTARLIKLA LOGO HİZMETİŞAPKA BASKI HİZMETİKUPA BARDAKLARA BASKI İŞLERİSERİGRAFİ HİZMETLERİLOGO BASKI İŞLERİve buna benzer hizmetler yapılmaktadır. ..

TEL : 216 3215621 - 532 2769149 İstanbul » Üsküdar detaylı bilgi
4

Baskı Deniz

 Kardeşler Asker Pazarı Cumhuriyet Cad. Sevgi Yolu Avcılar İşhanı No:23 Merkez/Kütahya

TEL : 0274 216 56 60 / 0555 469 54 55 Kütahya » Kütahya merkez detaylı bilgi
5

Adonis Promosyon Ürünleri

ADONİS promosyon; promosyon pazarımdaki yeri ve ürü kalitesin hizmet anlayışı ile müşterilerinin çözüm ortağı ve üretici kimliği ile promosyon ve hediyelik eşya sektöründe her geçen gün yeni tasarımlı promosyon ürünleriyle müşterilerine hizmet vermenin mutluluğunu ve gururunu taşımaktadır.  Misyonumuz• Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm promosyon ürünleri ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak, • Müşterilerimizin (yapılan promosyon) ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak, • Promosyon Ürünleri, çözümlerimiz ve en önemlisi satış sonrası hizmetlerimizle şu ana kadar müşterilerimiz üzerinde sağlamış olduğumuz güvenilirliğimizi baki kılmak,• Amaçlarımızı çevreye ve İNSANA zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek,• Ülke ekonomisine ve promosyon sektörüne katkıda bulunmak,• Mevcut ürün çeşitliliğimizi (promosyon ürünlerimizi) her geçen gün ileriye götürmek,• Sektörümüzdeki (promosyon) gelişmelere katkıda bulunmaktır.VizyonumuzHayatta ne istediğini bilenlerin …..Değişmeyi ve  gelişmeyi hedefleyen…….. Ekip ruhu ile çalışanların Ortak aklı kullananların Objektiflik ilkesi ile hareket edenlerin İş üretmeyi alışkanlık haline getirenlerinŞu ana kadar olduğu gibi bundan sonraki dönemlerde de promosyon sektörünün en iyisi olma konumumuzu iş ahlakından ödün vermeden dost ve rakip firmalara örnek olarak korumaktır. ..

TEL : 212 550 92 62 - 533 309 00 01 İstanbul » Bağcılar detaylı bilgi
6

Marmara Reklam

Vizyonumuz:Buton Rozet denince akla ilk gelen firma olmak,öncelikle İstanbul halkına daha sonra tüm Türkiyeye buton rozet ve madalya,saten kokart gibi hizmetlerde sorunsuz hızlı ve kesin çözümler sunmak..Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye'de en iyisi olmaya devam ederek dünyada örnek şirket olmak.Faaliyetlerimizi doğruluk, dürüstlük ve açıklık ilkeleri çerçevesinde ve çalışanlarımızın insan haklarına ve menfaatlerine saygı göstererek yürütürüz...     YenilikTüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere bilimsel yenilik yaparken tüketicilerimizin ve toplumun kaygılarını dikkate alacağız. RekabetMarmara Reklam ve Promosyon zorlu ancak adil rekabete inanmakta ve gerekli rekabet yasalarının geliştirilmesini desteklemektedir. Marmara Reklam ve Promosyon çalışanları, faaliyetlerini adil rekabet ilkelerine ve yürürlükte bulunan düzenlemelere uygun olarak yapacaklardır. Ticari faaliyetlerde dürüstlükMarmara Reklam ve Promosyon, doğrudan veya dolaylı olarak rüşvet vermemekte ve almamakta, ticari ya da mali kazanç temin etmek için uygunsuz yollara başvurmamaktadır. Çalışanlarımızdan hiçbiri, rüşvet teşkil eden ya da bu şekilde yorumlanabilecek bir hediye ya da para kabul etmeyecek veya vermeyecektir. Rüşvet verme ya da alma veya uygunsuz başka yollara başvurma amacına yönelik talepler derhal reddedilecek ve bunlar yönetime bildirilecektir. İşimizin başarısı için bu ilkeler vazgeçilmez niteliktedir. Misyonumuz: -Çevreye ve İnsana Saygı- Gelişime ve Değişime Açıklık- Müşteri Memnuniyeti- Kalite- Etkinlik, Verimlilik ve Yeterlilik- Güvenilirlilik- Eşitlik ve Tarafsızlık- Şeffaflık- Dürüstlük- Adalet- Hizmet Bilinci, Hizmet Aşkı- Hizmetlerde Önderlik ve Örneklik- Katılımcılık- Meslek Etiğine Bağlılık- Halka Yakınlık ilkeriyle imalatiniyaptigimiz promosyon ürünlerini (buton rozet ,kupa,madalya ve plaket) sizlere sunmak görevimizdir. ..

TEL : 0212 210 11 19 - 0533 571 16 01 İstanbul » Şişli detaylı bilgi
7

Özen Promosyon

İSTANBUL DA ANAHTARLIK ÜRETİMİ,3D ZAMAK ANAHTARLIK MİNELİ,ATATÜRK ROZETLERİ,PARTİ ROZETİ İMALATI,ATATÜRK ROZETİ İMALATI konusunda hizmet vermektedir. ..

TEL : 0532 588 27 92 -- 0212 659 55 77 İstanbul » Bağcılar detaylı bilgi
8

Gündoğan Kristal

KURUMSALGündoğan kristal 10 yılı aşkın deneyimiyle,kristal ödüller,plaketler,hediyelikler ve promosyon ürünleriyle yanınızdaki iş ortağınızdır.Binlerce yıllık cam sanatının incelikleri,tasarımcılarımızın yaratıcılığı ile buluşarak,ustalarımızın hünerli ellerinde şekillenmektedir.Kristalin saflığı ve ışıltısı Gündoğan kristal sürekli yenilenen teknolojisiyle bir potada erimektedir.Kimi zaman güzellik yarışmasında başa takılan taç ve eldeki asa, kimi zaman hediyelik bir masa aksesuarı olmaktadır. Efes Kütüphanesi’nden Truva Atı’na, Nemrut Heykelleri’nden Noel Baba’ya kadar kültürel miraslarımız, kristal birer obje olarak şekil bulmaktadır.Özel tasarım kupalar ve madalyonlarla futboldan basketbola ,tenisten yüzmeye kadar bütün spor dallarında ihtiyacınız olan özgün ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Geniş bir hediyelik ürün yelpazesi sunmaktayız.Bayi toplantıları,kuruluş yılı organizasyonları,kongre ve sempozyumlarda, klasik ürün gruplarının yanı sıra ,özel tasarımlarımızla da sizlere farklı seçenekler sunmaktayız.Laser tekniği ile yaptığımız çalışmalarla, geleneksel cam işçiliğimizi teknoloji ile birleştirerek , firma logoları, ürünler, binalar vb. objeler kristal prizmaların içine 3 boyutlu olarak yerleştirilmektedir.Dekorasyon ve iç mimari projelerine yönelik ,özel tasarım dekoratif ürünler,uygulamalar ve iç mekan aksesuar çalışmalarımızla da seçeneklerinizi arttırmaktayız.İhtiyacınız olan tüm projelerinizde yanınızda yer almaktan,yaratıcı çözümler sunmaktan memnuniyet duyarız. ..

TEL : 0212 477 26 29 - 0542 291 75 82 İstanbul » Gaziosmanpaşa detaylı bilgi