Tarım Aletleri ve Makineleri


1

Kılıçarslan Tarım

ISPARTA VE KONYA BAŞTA  OLMAK ÜZERE  BALYE MAKİNELERİ SERVİSİ OLARAK HİZMET SAĞLANMAKTADIR. ..

TEL : 0542 650 15 19 Isparta detaylı bilgi
2

Erkunt Traktör Yedek Parça Bayii

Tarım sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.Erkunt Traktör Yedek Parça Bayii olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.Misyonumuz,Erkunt Traktör Yedek Parça Bayii olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.Vizyonumuz,Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur. ..

TEL : 0 (242) 643 55 84 & 0 (541) 346 40 04 Antalya » Korkuteli detaylı bilgi
3

Akyazı Erkunt Traktörleri

Tarım sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.Akyazı Erkunt Traktörleri olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.Misyonumuz,Akyazı Erkunt Traktörleri olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.Vizyonumuz,Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur. ..

TEL : 0 264 418 36 08 & 0 538 933 54 54 & 0 533 217 87 27 Sakarya » Akyazı detaylı bilgi
4

Öykü Tarım Market

Öykü Tarım Market olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir. Misyonumuz,Öykü Tarım Market olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır. Vizyonumuz,Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur. ..

TEL : 0532 061 89 59 İstanbul detaylı bilgi
5

Öz Yıldız Ticaret

Öz YIldız Ticaret sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.Öz YIldız Ticaret olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir. Misyonumuz,Öz YIldız Ticaret olarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.Vizyonumuz,Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.ŞUBE ; ÇAKMAK MAH.SÜLÜNMEN MEVKİ YENİ SAN.SİTESİ DURSUNBEY / BALIKESİR ..

TEL : 0266 662 3791 - 0266 662 3797 - 0542 205 0768 - 0535 678 2515 Balıkesir » Dursunbey detaylı bilgi
6

Ceylan Tarım Makinaları

Tarım Makinaları içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.Ceylan Tarım Makinaları olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir. Misyonumuz,Ceylan Tarım Makinaları olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır. Vizyonumuz,Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur. ..

TEL : 0546 602 79 79 - 0282 315 4647 Tekirdağ » Hayrabolu detaylı bilgi
7

Karakaş Makina

Çapa Makinaları İmalatı sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.Karakaş Makina olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir. Misyonumuz,Karakaş Makina olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır. Vizyonumuz,Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur. ..

TEL : 0536 899 03 96 Bilecik » Pazaryeri detaylı bilgi
8

Alaattin Kaya Tarım Makinaları

Tarım Makinaları sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz. Alaattin Kaya Tarım Makinaları olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.  Misyonumuz, Alaattin Kaya Tarım Makinaları olarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır. Vizyonumuz, Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur. ..

TEL : 0544 511 22 60 / 0414 511 49 31 / 0542 605 58 41 Şanlıurfa » Viranşehir detaylı bilgi
9

Özdemir Tarım Aletleri ve Zirai İlaçlar

Tarım Aletleri ve Zirai İlaçlama sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.Özdemir Tarım Aletleri ve Zirai İlaçlama olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.Yaptığı  yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız,müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.  Misyonumuz,Özdemir Tarım Aletleri ve Zirai İlaçlama olarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.Vizyonumuz,Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur. ..

TEL : 0258 261 27 51 - 0532 276 67 25 Denizli » Denizli merkez detaylı bilgi
10

Genç Römork ve Tarım Aletleri

Römork ve Demir Doğrama sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.Genç Römork Ve Tarım Aletleri olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.Misyonumuz, Genç Römork Ve Tarım Aletleri olarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.Vizyonumuz, Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.Diğer web site adresimiz aşağıdaki gibidir;www.bolutarimaletleri.com ..

TEL : 0374 215 18 42 - 0532 789 72 52 Bolu » Bolu merkez detaylı bilgi
11

Uğur Toprakçılık

   Tecrübeli ve deneyimli teknik elamanlarimizdan olusan kadromuz ile berabergenis makina ve kamyon parkurumuzla, hertürlü bitkisel toprak , gübreli toprak, elenmiş toprak, pomzalı toprak, thor çeşitlerimizle ve çuval toprağımızla garantili hizmet vermekteyiz ayrıca  nakliye ve makina kiralama hizmetleri vermekteyiz.Doğadan aldığımız enerji ve çalışma azmi ile yeniliklere açık ve vizyonu geniş bir şirket olma yolunda epey yol aldığımızı düşünüyoruz.Yaşadığınız ortamları yaşayan ortamlara çevirmeniz için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. ..

TEL : 0 212 360 19 03 - 0 532 203 69 67 - 0 535 498 82 21 İstanbul » Eyüp detaylı bilgi
12

Ajda Tarım ve İş Makinaları

Ajda Tarım ve İş Makinaları içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz. Ajda Tarım ve İş Makinaları olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir. Misyonumuz, Ajda Tarım ve İş Makinaları olarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.Vizyonumuz, Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur. ..

TEL : 0 532 621 67 00 - 0 544 684 15 29 İstanbul » Pendik detaylı bilgi
13

Bahçem Motor

Bahçem motorFirmamız;Tarım aletleri ve tarım makinelerinde,Bıçkı motorları,Su motorları,Çapa makineleri,Çim biçme makineleri,İlaçlama makineleri vb.tüm işlerde tamir bakım onarım servis hizmeti vermekteyiz.... ..

TEL : 284 714 15 22 - 542 615 42 18 Edirne » Keşan detaylı bilgi
14

Kabaoğlu Tarım Makinaları

Kabaoğlu Tarım MakineleriFirmamız;Tekirdağ ve Trakya bölgesinde;Tarım aletleri,Tarım makineleri,Ayçiçeği makineleri,Buğday makineleri,Diskaro makinelerine tamir bakım,servis hizmeti vermekteyiz... ..

TEL : 542 790 32 19 - 533 656 42 06 Tekirdağ » Hayrabolu detaylı bilgi
15

Garanti Tarım Aletleri

Garanti Tarım AletleriFirmamız;Gaziantep geneli ve çevre illerde;Tarım aletleri ve Tarım makineleri imalatı,satışı,tamiri bakımı,alım satımı,servis hizmeti vb,tüm işlerde hizmet vermekteyiz... ..

TEL : 542 746 35 06 - 541 865 81 34 Gaziantep » Şehit kamil detaylı bilgi
16

Sadi Yüce Yüce Motor

KOCAELİ İZMİT'TE YÜCE MOTOR OLARAK ;ÇİM BİÇME MAKİNALARI TAMİRİ ÇİM BİÇME MAKİNALARI BAKIMIMOTORLU TESTERE BAKIMIMOTORLU TESTERE TAMİRİ İLAÇLAMA MAKİNALARI BAKIMITARIM MAKİNALARI TAMİRİTARIM MAKİNALARI BAKIMITARIM MAKİNALARI ONARIMISU MOTORLARI BAKIMIJENERATÖR BAKIMIYAPTIĞIMIZ İŞLER ARASINDA YER ALMAKTABİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZSADİ YÜCE ..

TEL : 0539 721 33 28 / 0262 332 56 64 Kocaeli » Kocaeli merkez detaylı bilgi
17

Söylemezler Tarım Ürünleri

Söylemezler Tarım ÜrünleriTarım ürünleri Zeytin Zeytin yağı satışıher türlü tarım ürünleri üzerine hizmet vermektedir  ..

TEL : 0(326) 392 15 88 - 0(533) 251 06 06 Hatay detaylı bilgi
18

Şerefoğlu Tarım Makinaları

Şerefoğlu Tarım Makinaları Kırşehir'de Tarım makinaları Üretim Ve Satışı Üzerine Hizmet Vermektedir.. ..

TEL : 0384 451 41 51 - 0536 650 80 13 - 0505 606 19 39 Kırşehir » Mucur detaylı bilgi
19

Argüç Tarım

Sektördeki tek gayemiz siz müşterilerimizin memnuniyeti için modern ve kaliteli hizmet vermektir. Kaliteli ürünlerimizi ve çabamızı sizlerde bizi ziyaret ettiğinizde göreceksiniz. Şirketimiz sizlere uzun yıllardan bu yana hizmet vermekten kıvanç ve mutluluk duymaktadır.Şirketimiz bünyesinde bulunanlar;Düğün SalonuKonferans SalonuLokantaMarketMotelPetrol İstasyonu (Benzin ve LPG)Firma İsmi: ARGÜÇ TARIM MAK.HAYV.TURZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.ADRES: SANAYİ SİTESİ 5/B BLOK NO:2 DİYARBAKIR BİSMİLTel: 0 505 600 40 21Fax: 0 412 415 39 59 ..

TEL : 0 412 415 3959-0 505 600 40 21 Diyarbakır » Bismil detaylı bilgi
20

Demirkaya Römork - Ziraat Aletleri Römork İmalatı

DEMİRKAYA RÖMORK - ZİRAAT ALETLERİ RÖMORK İMALATITARIM ALETLERİ SATIŞI,ZİRAİ TARIM ALETLERİ SATIŞI,TARIM ALETLERİ TAMİR SERVİSİ,TARIM ALETLERİ BAKIMI VB.KONULARDA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ. ..

TEL : 0352 332 61 29 - 0537 426 48 71 Kayseri » Kocasinan detaylı bilgi