Turizm Seyahat


1

Black Sea Apart

HAKKIMIZDA;Black Sea Pansiyon’un vizyonunu oluşturan en temel yapıtaşı, içinde bulunduğumuz turizm sektöründe, yüksek kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu temel etrafında Misyonumuz, çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleri ile cevap vermektir.Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün öncüsü olmaktır. Kalıcı konuklar edinmenin değerine inanıyor, konuklarımızla aramızdaki iş ortaklarına uzun vadeli bakıyoruz. Konuklarımızın yerine düşünüyor, konuklarımızın ihtiyaçlarına uygun, değer katan çözümler üretiyoruz.Proaktif yaklaşımlarla hareket ederek oluşabilecek sorunların önlemlerini önceden alıyoruz. Bunu başarmanın yolu, yenilikçi ve yaratıcı önerileri cesaretlendirecek eğtimlerle çalışmalarımızı pansiyonumuza olan bağlılıklarını arttırmak, takım ruhu ile verimlilik ve hizmet kalitesini yükseltmektirKonuklarımıza ve çalışanlarımıza olan davranışlarımızda; karşılıklı saygı ve dürüstlük ilkemizi korumak, topluma, doğal çevreye ve insanlığa karşı olan sorumluluğumuzun bilincinde olmak, sürekli yatırımlarla yeni istihdam alanları yaratmak, bilgi çağının olanlaklarını tüm hizmet alanlarımızda uygulamak, Konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılamak temel hedefimizdir.Siz değerli müşterilerimizi'de huzurlu eğlenceli bir tatil için bekleriz..Teşekkürler... ..

TEL : 0216 737 42 66 İstanbul » Şile detaylı bilgi
2

Nadir & Uncu Otel

Bozüyük’ün en işlek merkezine kurulan otelimiz,konumu ve merkezde bulunması itibarı ile rahat ve her türlü konaklama için lüks ve çağdaş odaları,keyifli atmosferi, servis kalitesi ile konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. ..

TEL : 02283152316 Bilecik » Bozüyük detaylı bilgi
3

Otel Gülpalas

HAKKINDA;Şanlıurfa gülpalas otel 1716 yıllarında inşaa edilmiştir, Tamamı urfa taşından yapılmış bir oteldir.Yapımı yusuf paşa tarafından misafirlerini ağırlamak için inşaa edilmiştir.1964 yılından beri hizmet vermeye devam eden Şanlıurfa otel gülpalas, geçirdiği restorasyon sayesinde modern çağın iletişim, teknoloji ve güvenlik olanaklarından faydalanarak kaliteyi, rahatlığı ve ev ortamını önde tutan tarihi mimari anlayışla yenilendi.Teşekkürler... ..

TEL : 0414 215 72 01-0541 215 72 01 Şanlıurfa » Şanlıurfa merkez detaylı bilgi
4

Didi Otel

Didi Otel Sapanca Gölü kıyısına en yakın butik oteldir. Sapanca’nın en nezih bölgesi olan Kırkpınar sahilindeki Didi Otel, geniş bir yeşil alanlı bahçeye göl ve dağ manzarasına sahiptir. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizle Sapanca ‘ da konaklamak Didi Otel ‘ de çok daha ayrıcalıklı olacaktır.1- 7/24 açık ve personel bulunan bir resepsiyon. 2- Oda ücretine dahil olan günlük oda hizmeti. 3- Her üniteye özel banyo. 4- Minimum konaklama gereksinimi varsa, 3 geceden fazla olmamalıdır. .. ..

TEL : 535 254 06 45 Sakarya » Sakarya merkez detaylı bilgi
5

Altunhan Hotel

Altunhan Hotel Hakkında;2007 yılında Volkan Turizm bünyesi altında hizmete açılan Altunhan Hotel 2007 yılından bu yana sürekli kendini yenileyen bir anlayışla siz değerli misafirlerine hizmet vermektedir.Altunhan Hotel’in vizyonunu oluşturan en önemli yapıtaşı, içinde bulunduğumuz turizm sektöründe, yüksek, kaliteli ve sürekli müşteri memnuniyetidir. Bu düşünce çerçevesinde misyonumuz, günümüzün getirdiği yeniliklere sürekli adapte olarak, kendimizi yenilemek ve siz değerli misafirlerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir.Siz değerli konuklarımız için her türlü detayın titizlikle düşünüldüğü otelimizde;7×24 oda servisiÜtü servisiAsansörAçık otopark ( 24 saat güvenlik kamera sistemi mevcuttur)Tv salonuLobby BarÇamaşırhaneUyandırma servisiYangın alarm sistemiJeneratör mevcuttur.Teşekkürler.. ..

TEL : 0 284 213 22 00-0 530 935 62 00 Edirne » Edirne merkez detaylı bilgi
6

Adal Otel ve Restaurant

Adal Otel ve Restaurant olarak  organizasyon hizmeti sunmaktadır 

TEL : 02463812012 -- 02463812013 Isparta detaylı bilgi
7

Çömlekçiler Atlı Turizm

ÇÖMLEKÇİLER ATLI TURİZM - Uluslararası Atlı Spor Turizm Merkezi Türkiye'nin ilk Atlı Spor Turizm Merkezi olan Çömlekçiler Atlı Turizm, kurulduğu 1985 yılından bu yana dünyanın 22 ülkesinde tanınmış ve buralardan ziyaretçi çekmiştir.Kastamonu ilimizin şirin ilçesi Daday'da bir belde olan Çömlekçiler'de bulunan merkezimiz yerli ve yabancı konukların yanı sıra bir çok TV çekimi içinde mekan olarak seçilmiştir.Kastamonu'nun 30 kilometre batısındaki Daday'da  6 dönümlük çiftlikte, Nisan ile  kasım ayları arasında  atlı turlar düzenleniyor. Daday'ın 8 kilometre batısındaki Çömlekçiler köyündeki Çömlekçiler Atlı Turizm  mütevazı ancak son derece temiz, tam pansiyon konaklama imkanı sunuyor. İki köyün ortasındaki, etrafı ormanla çevrili dokuz odanın biri bungalov tarzında. Hepsinde tuvalet- banyo ve sıcak su mevcuttur. Ata hiç binmemiş ya da az deneyimi olanlara, önce manej içinde teorik bilgiler veriliyor. Bu şekilde kısa turlara katılmak mümkün olabiliyor. 5 km lik bir güzergahta yapılan en kısa tur, 1.5 saat sürüyor. Orman içinden geçilerek gölete varılıyor. Deneyimli olanlar için ise Halaçoluğu Yaylası'na yapılan günübirlik turlar daha da keyifli. Bu turda, öğlen yaylada piknik ve yürüyüş var. İnekler, kazlar, tavuklar arasında gerçek köy yaşantısını ve tam anlamıyla doğanın içinde olmanın zevkini yaşattırıyor.Üç öğünün de verildiği çiftlikte, köy ürünlerinin bulunduğu kahvaltı, etli ekmek, patatesli ekmek, çorba, salata,yöresel yemekler çoğu zaman bahçede yeniyor, akşamları ise yine açık havada mangal yapılıyor. Geç saatlere kadar kamp ateşinin etrafında sohbet ediliyor. Yetkili: Levent BIYIKLIİrtibat: 0 366 6161097         0 544 6161097ÇÖMLEKÇİLER KÖYÜ DADAY / KASTAMONU ..

TEL : 0544 616 10 97 / 0366 616 10 97 Kastamonu » Daday detaylı bilgi
8

Fiyort Turizm 1 Vize Profesyonel Vize Hizmetleri

Tüm AB, Kanada ve Schengen ülkeleri başta olmak üzere birçok ülke vize alımı esnasında ve kendi ülkelerine girişte Seyahat Sağlık Sigortasının yaptırılmasını zorunlu hale getirmişlerdir. Seyahat Sağlık Sigortası seyahatlerinizde size, kaza ve ani hastalık durumunda güvence sağlarken sağlık danışmanlığı ve asistans hizmetlerini de sunar. Bununla beraber yaptırmış olduğunuz Seyahat Sağlık Sigortası ile vize alabilme koşullarından bir tanesini yerine getirmiş olmak ile birlikte seyahatiniz sırasında karşılaşabileceğiniz her türlü kaza ve hastalık riskine karşıda önlem almış olursunuz.AB/Schengen sahasına girecek tüm yabancı uyruklu vatandaşlar geçerli Seyahat Sağlık Sigortası yaptırmak zorundadırlar. Yaptıracağınız Seyahat Sağlık Sigortasının Schengen müktesebatını eksiksiz olarak uygulayan tüm AB ülkelerinde geçerli olması kuralının yanı sıra minimum olarak aşağıdaki teminatları da içermesi gerekmekte.Tüm AB ve Schengen ülkelerinde geçerli olmalıdır.Teminat limiti 30.000€ (Otuz bin EURO) yada 50.000$ (Elli bin USD) olmalıdır.Ani hastalık ve Acil durumlarda ayakta tedavi masraflarınıHastanede Acil yatılı tedavi ve hastalık halinde ikamet edilen ülkeye geri gönderilme ile ilgili masraflarıÖlüm durumunda Naaş’ın ülkesine nakli yada sigortalının vefat ettiği yerde defin masraflarını kapsamalıdır!!! ..

TEL : 0530 407 14 02 İstanbul detaylı bilgi
9

Arman Pansiyon & Yurt

ARMAĞAN PANSİYON VE YURT OLARAK PAZAR YERİ/BİLECİK TE HİZMET VERMEKTEYİZ .ÖĞRENCİYE UYGUN FİYATTA KONAKLAMA SAGLAMAKTAYIZ. ..

TEL : 0 228 381 20 38 - 0537 331 72 73 Bilecik » Pazaryeri detaylı bilgi
10

Geyik Seyahat Turizm Reklam Organizasyonu Ltd. Şti.

firmamız hatay antakyada olup yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri,yurt içi ve yurt dışı otel rezarvasyonları,kültür turları ve havalimanı transfer hizmeti vermektedir türkiyenin seyahat ve rezervasyonunu yapmak için sürekli çalışmalarımız devam etmekte hizmetinizdeyiz ... ..

TEL : 03262151581-05321744467 Hatay » Hatay merkez detaylı bilgi
11

Cafe'de Mola

Cafe'de Mola RESTAURANTCAFE CANLI MÜZİK CAFELERKAHVALTI ÇEŞİTLERİ ÜZERİNE HİZMET VERMEKTEDİR ..

TEL : 0535 032 27 26 İstanbul » Avcılar detaylı bilgi
12

Kırıkkale Pınar Kız ve Erkek Apart

                                                     KIRIKKALE PINAR APARTPINAR KIZ APARTI  2013 YILINDA İNŞA EDİLEN DEPREME DAYANIKLI YALITIMLARI YAPILMIŞ BİR YAPIDIR .YENİ BİNASI İLE TÜM BAYANLARA EĞLENCELİ BİR VAKİT GEÇİRDİKLERİ KALİTELİ YAŞAM KEYFİ SUNMAKTADIR .BİNAMIZ DA SİZ BAYAN ÖĞRENCİLERİMİZİN RAHATLIĞI İÇİN HİÇ BİR FEDAKARLIKTAN KAÇINILMAMIŞ VE SİZİN KENDİNİZİ EVİNİZDE HİSSEDECEĞİNİZ TÜM İMKANLAR HAZIRLANMIŞTIR .BİNAMIZI VE TÜM ODALARIMIZI AYNI ZAMAN DA AKTİVİTELERİMİZ   ODALARIMIZ SAYFAMIZ ÜZERİNDEN ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ .                              ,,,,,,,,SİZE SUNDUĞUMUZ KALİTEYİ BİZİMLE YAŞAYIN,,,,,,,,  DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN www.pinarkizapart.comÜLKÜ TOKSOY  ..

TEL : 0532 767 3840 Kırıkkale » Kırıkkale merkez detaylı bilgi
13

Şengül Apart

Şengül Apart olarak Rize'de konaklama ve tatil keyfi sunmaktadır.

TEL : 0505 794 56 71 - 0464 532 52 56 Rize » Çayeli detaylı bilgi
14

Ürgüp Kaya Hotel

Ürgüp Kaya Hotel ile kapadokyada tatil keyfii...

TEL : 03843418452 Nevşehir » Ürgüp detaylı bilgi
15

Tokmak Konuk Evi

Tokmak Konuk Evi ile avanosta tatil keyfiii...

TEL : 03845114587 Nevşehir » Avanos detaylı bilgi
16

Umut Apart Otel

UMUT APART OTELBALIKESİR MANZARALI OTEL,KALİTELİ OTELLER,KONAKLAMA YERLERİ,ŞİFALI SU KAPLICALARI,DİNLENME YERLERİ GİBİ KONULARDA HİZMET VERMEKTEDİR. ..

TEL : 0507 522 41 83 - 0266 324 44 68 Balıkesir detaylı bilgi
17

Erciyes Pansiyon

Eski bir evi olarak bizim emeklilik, bir restorasyondan sonra 1989 de bir emeklilik oldu. Bizim bakış Erciyes dağı görebileceğiniz gibi, biz bu dağın sonra bizim emeklilik atadı. Biz 12 oda, bahçe restoran ve ağaçlar arasında bir beatifull dinlenme alanı var. Bizim Açıldığı günden bu yana, müşterilerimiz biz aile atmosferinde hazırlamak, bizim geleneksel Türk yemekleri tadabilirsiniz.Ayrıca bu hazları tecrübe umuyoruz.Uçhisar bulunan Erciyes Emeklilik Kapadokya'nın vadilerine bakmaktadır ve ücretsiz Wi-Fi içeren geniş odalar sunmaktadır. Bu bir açık hava terası vardır ve rehberli turlar düzenlemektedir.Erciyes Emeklilik ahşap mobilyalar ve geleneksel halılar ile aydınlık odalar sunmaktadır. Her odada saç kurutma makinesi ve terlik bulunan özel banyo bulunmaktadır.Konuklar, otelin bahçesinde dinlenmeden önce, bir açık büfe kahvaltı ile güne başlayabilirsiniz.Barda serinletici içecekler sunarken alakart restoranda Türk yemekleri servis edilmektedir.Otel, Derinkuyu ve Kaymaklı yeraltı şehirlerini keşfetmek için uygun bir üs olduğunu. Uçhisar Kalesi sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir ve otel motosiklet kiralama hizmeti sunmaktadır.Nevşehir Kapadokya Havaalanı 28 km uzaklıktadır ve otel bünyesinde ücretsiz özel otopark vardır.Ayrıca, Göreme ve Nevşehir'e iyi ulaşım bağlantıları sunmaktadır. ..

TEL : 0536 328 83 50 - 0384 219 20 90 Nevşehir » Nevşehir merkez detaylı bilgi
18

Korykos Hotel

KORYKOS HOTEL HAKKINDA; Hotelimiz 2007 yılının mayıs  ayında yaptıgı çok geniş kapsamlı tadilatla, baştan aşağıya kadar yenilenerek, yeniden Türk turizmine hizmet etmeye başladı. Kurulduğu günden beri siz değerli misafirlerimizin ve değerli acentalarımızın katkılarıyla her geçen gün kendini yenileyerek doğu Akdenizde parlayan bir yıldız oldu.Otelimiz Mersin iline bağlı Erdemli ilçesinin KIZKALESİ beldesinde hizmet vermektedir. Adana Havaalanına 120 km (yolların tamamı otoyol ve duble yoldur) Mersin iline 60 km, Erdemli ve Silifke ilçelerine 25 km mesafededir. Hotelimizde 26 oda, 44 yatak, 24 saat sıcak su, spleet klima, wireless (kablosuz) internet bağlantısı, uydu yayını, denize 30m mesafe, açık büfe, Amerikan bar, otopark ve kameralı güvenlik sistemi mevcuttur.Amacımız, hotelimize konuk olan misafirlerimize en iyi hizmeti sunmak, onlara hayal ettikleri tatili yaşatmak  ve kendilerini evlerinde gibi hissettirmektir... Hotelimizin web sitesinde KIZKALESİ ve TARİHİ YERLER bölümünde anlatılan tüm tarihi yerler, inanç ve kültür merkezlerinin kesişme noktasındadır. Buralara turlar düzenlenen turlara katılarak tatilinizi sadece denize girerek ve dinlenerek değil; doğa, deniz ve tarihi yerleri de gezerek ülkemizin keşfedilmemiş güzelliklerini inanç ve kültür hazinelerini de görerek daha da anlamlı hale getirebilirsiniz.Sizleri doğu akdenizin incisi KORYKOS HOTEL'e davet ederken, ülkemizde turizmin sadece Antalya, Çeşme, ve Bodrum` dan ibaret olmadığını görmenizi diler saygılarımızı sunarız. KIZKALESİNE HOŞ GELDİNİZ... ..

TEL : 0324 523 22 12 - 0505 800 01 00 - 0532 705 63 78 İçel » Mersin merkez detaylı bilgi
19

Şile Ağlayankaya Pansiyon & Cafe Restaurant

Şile Ağlayankaya Pansiyon & Cafe Restaurant  Hakkında:Şile, İstanbul'un şirin bir ilçesidir. Başdöndürücü güzelliğiyle yeşilin içinden maviye bakan İstanbul'un kuzey penceresidir. İlçe sınırları içindeki dağların %90'ını zümrüt yeşili ormanlarla kaplıi yeşilin binbir tonunu birarada görmek mümkündür. Şile sahilleri, boydan boya altın renkli, ince taneli temiz kum alanları, masmavi denizi ile adeta gülümseyerek karşılar konuklarını... Ormanların sahillerde birleşitiği dantel gibi işlenmiş doğal plajlar baştan başa, uçsuz bucaksız uzar gider.Şile, tarihi yapısı ile kültür ve sanat kokar. Denizi, ormanı, tertemiz kumsalları, balığı, feneri, Ağlayan Kaya'ları, günbatımıyla bir kadeh rakıyı yudumlamanın derin özlemi ile yakıp kavurur İstanbul'luları... Mitolojisi ile başlı başına şiir, resim ve öyküdür Şile...ile eski Yunanca'da "Yaban Çiçeği" anlamına gelir. Şile, adını "Mercan Köşk" (Origanum) ' den almıştır. İlçe geçmişten bu yana Aschill, Philee, Artene ve Kilia adları ile anılmıştır.Şile, M.Ö. 7.YY'da Bitinlar tarafından kurulmuştur. Kocaeli Yarımadası'nı kaplayan bölge BİTİNYA olarak anılmıştır. Bölgede, Hitit, Frikya, Roma, Bizans ve Osmanlılar gibi bir çok uygarlıklardan kalan zengin kalıntılar bulunuyor. Efsaneye göre, Bitinya Kralı Nikomed III. Bıraktığı vasiyette ülkesini Romalılar'a bırakır.Şile'yi dünyaya tanıtan en önemli kültür varlığı "Şile Bezi" dir. Şile Bezi, el tezgahlarında pamuk ipliğinden dokunan, tamamen Şile'ye özgü bir değerdir. Şile'ye özgü otantik özelliği ona bu adın verilmesini sağlamıştır.Şile Bezi'nden çeşitli giysiler üretilmektedir. Vücut terini emme özelliğinden ötürü sağlıklı bir kıyafettir.Heciz Kalesi, Yeşil Vadi yakınlarında olup Bizanslılar'ın inşa ettiği bir kaledir. Vadinin sert yamaçlarında bölgeye hakim bir tepede yapılan kale, Bizans'ı Anadolu'dan gelen akınlara karşı korumak için yapılmıştır.Ocaklıada Mağarası (Kale Mağarası), Şile Kalesi'nin bulunduğu adanın adı Ocaklıada'dır. Ada önceleri kara ile birleşik bir yarımadayken zamanla suların aşındırması ile karadan koparak ada halini almıştır. Ada'nın altında yer alan Ocaklıada Mağarası'nın büyüklüğü ve doğallığı görülmeye değer özelliktedir.Mağaraaltı Mağarası, Meşrutiyet Köyü'ndedir. Doğal güzelliği ile tanınır.Sofular Köyü Mağarası, İzmit Hristiyanları tarafından Romalılar'dan kaçarken, kilise olarak ibadet amacıyla da kullanılmıştır. Mağaranın içinde o döneme ait bir adak yeri ve vaftiz küveti vardır. Mağaranın içinde Yeşil Vadi yönüne doğru uzanan, 20 km'lik bir koridor bulunur. Önünde geniş kum alanları, ormanlar ve su kaynakları eşsiz güzelliktedir.Ağlayan Kayalar, Şile Feneri'nin 600 metre gerisinde, taşlar arasından çıkan bir su kaynağıdır. Akış biçimi ağlayan bir insanın gözyaşlarına benzetildiği için bu adı almıştır. "Ağlayan Kaya"nın efsaneleşen bir aşk öyküsü de vardır.Kumbaba Tepesi, Şile'ye 2 km uzaklıktadır. Bizans döneminde kum banyosu yeri olarak kullanılan bir bölgedir. Mısır'dan gelen bir kişinin kum ile tedaviyi keşfetmesi ve insanlara tanıtması nedeniyle, tepeye keşfeden kişinin adı verilmiştir. Sözkonusu kişinin mezarı tepede yer almaktadır. Bölgenin kumu romatizmal hastalıkların tedavisinde yararlıdır.Hanımsuyu Çeşmesi, Osmanlılar zamanında Hatice Hanım adında Mısırlı bir kadın tarafından 1871'de yaptırılmıştır. Günümüzde de suyundan içilen çeşme "Tatlı Su" olarak bilinir.Kabakoz Köyü Çeşmesi, Şile'nin 11km kuzeyinde Bizanslılar tarafından yaptırılmıştır. 600 yıllık tarihi bir geçmişe sahiptir.Yeniköy'de vaftiz ve Kemer Köprü, Yeniköy Şile'ye 9km. uzaklıktadır. Vaftiz yeri, köyün hemen yanındadır. Yenikoy'de bağların içinde, eski dönemlere ait, kmayan çeşmeler vardır. Yeniköy'de Bizanstan kalma kemer köprüler de bulunur.Kızlar Hamamı ve eski hamam, kentin liman bölümünde ve Bizans dönemine aittir. Eski Hamam, kent merkezinde ve Hamamdere mahallesindedir. Osmanlılara aittir.Şile'de birçok tarihi eser bulunmaktadır. Şile limanında Kumbaba, Göçe ve Göksu Köyü, Bozgaca Köyü, Kabakoz Köyü tarihsel dokunun en yoğun olduğu bölgelerdir.Kumsal ve doğal plajlarAğlayan Kaya, Kumbaba, Ayazma, İmrenli, Sahilköy, Ağva ve Kurfallı Şile çevresindeki başlıca kumsallardır. Büyük Plaj ve İskele Yeri Plajı'ndan yararlanmak da mümkündür.Piknik ve Kamp BölgeleriŞile ve çevresinde her türlü piknik ve kamp alanları bulunmaktadır.Deniz ürünleri ve AvcılıkŞile, çeşitli balık ve kara avcılığı için zengin bir bölgedir. Bu nedenle deniz ve kara avcılığı yapan İstanbul'lular çevre illerden gelenler için cazibe merkezi özelliği taşır. Şile ormanlarında tavşan ve yaban domuzu ve bir çok kuş türü avlanmaktadır.Şile Bezi Kültür ŞenliğiHer Temmuz ayının son haftası ile Ağustos ayının ilk haftası arasında düzenlenir. Şile ile bağdaşan, özdeşleşen ve gelenekselleşen bu şenlik giderek bir kültür ve sanat şenliğine dönüşmüştür. Geleneksel "Şile Bezi Şenliği" tüm dünyadan gelen katılımcılarla uluslararası niteliğe kavuşmuştur. Ülkemizin ünlü sanatçılarının katıldığı, "Şile Bezi Şenliği" dinleti ve gösterilerle çok renkli geçer.Şile'ye gidenler, tarihi doğayı, yeşili, denizi, kumu ve gün batımının yarattığı ruh dinginliğini yaşıyorlar. Kumsala yayılan seyyar satıcılar, insan seslerinin birbirine karıştığı cümbüşü, mehtaba karşı rakı içmenin keyfi, insana verdiği eşsiz duygu seli, sevilebilecek bir tatil mozayiği oluşturur.Şile'de, Karadeniz iklim özellikleri görülür. Yağışlar daha çok sonbahar ve kış mevsimlerine rastlar. Eylül ve Ekim ayları yağışsız geçer. Şile'de Mart ve Nisan ayları yağışlı ve sisli geçer. Sıcaklığın en yüksek olduğu ay Ağustos, en düşük olduğu ay ise Şubattır. Şile'de Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında denizden yararlanılabilir.Şile yılın diğer zamanlarında da sayfiye yeri olarak bulunmaz özellikler taşır. ..

TEL : 0544 465 22 76 - 0544 471 20 78 detaylı bilgi
20

Aşk-I Derun Hotel

Aşk-I Derun Hotel olarak nevşehir kapadokyada unutulmaz tatil keyfi için sınırsın hizmet ve kaliteli olarak hizmet vermekteyiz. ..

TEL : 5330500141 03842192377 Nevşehir » Nevşehir merkez detaylı bilgi